Aktualności

XXI Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Gminy Gorlice - Szymbark 9-11.02.2016

dodano: 2016-02-12 12:22:56

Dziewczęta z Klęczan i chłopcy ze Stróżówki najlepsi w gminnym turniej minisiatkówki. Dziewczęta z Kleczan pokonały w finale swoje przeciwniczki z Bystrej 2 : 0. W meczu o trzecie miejsce Kobylanka zwycieżyła 2 : 0  Stróżówkę. Dalsze miejsca zajęły zespoły z Szymbarku, Zagórzan, Ropicy Polskiej, Kwiatonowic i Dominikowic. Dziewczęta z Klęczan występowały w składzie: Martyna Kamińska, Martyna Kaszowicz, Martyna Wojcicka, Karolina Pyznar, Gabriela Liana, Oliwia Zawiła, Alicja Ryczek i Paulina Druciak. W meczu finałowym chłopców Stróżówka  pokonała zespół z Szymbarku 2 : 1. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna z Bystrej po wygranej 2 : 0 z Dominikowicami. Kolejne miejsca zajęły zespoły z Kwiatonowic, Zagórzan, Kobylanki, Klęczan i Ropicy Polskiej. Chłopcy ze Stróżówki występowali w składzie: Kacper Podwika, Kacper Markowicz, Kamil Mikosz, Paweł Podolski, Maksymilian Kłapsa, Mariusz Janik, Dawid Jarek, Klaudiusz Lewiński, Michał Gil i Kacper Dobek.

XXI Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Gminy Gorlice - Klęczany, Stróżówka, Dominikowice 3-4.02.2016

dodano: 2016-02-11 12:05:15

Gimnazjalistki z Szymbarku i gimnazjaliści z Dominikowic najlepsi w gminnym turniej piłki siatkowej. Dziewczęta z Szymbarku pokonały w finale swoje przeciwniczki z Kobylanki 2 : 0. W meczu o trzecie miejsce Klęczany zwycieżyły 2 : 0  Dominikowice. Dalsze miejsca zajęły zespoły z Bystrej, Stróżówki, Zagórzan, Ropicy Polskiej i Kwiatonowic. Dziewczęta z Szymbarku występowały w składzie: Dominika Machniewicz, Mariola Kukuła, Weronika Stawiarz, Natalia Machniewicz, Natalia Haluch, Karolina Ziobrowska, Klaudia Myśliwy i Karolina Mołda. W meczu finałowym chłopców Dominikowice  pokonały zespół z Klęczan 2 : 0. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna z Kwiatonowic po wygranej 2 : 0 ze Stróżówką. Kolejne miejsca zajęły zespoły z Bystrej, Szymbarku, Zagórzan, Kobylanki, Zagórzan i Ropicy Polskiej. Chłopcy z Dominikowic występowali w składzie: Jakub Machowski, Bartłomiej Szura, Patryk Basista, Radosław Karaś, Kamil Gałowicz, Michał Wszołek, Jan Wszołek i Szymon Gądek.

III Szkolna Liga Minisiatkówki

dodano: 2016-01-28 13:59:37

Dziewczęta ze Stróżnej prowadzone przez Jacka Taraska w składzie:Arleta Durałek, Paulina Kowalska, Marta Jankowska i Karolina Chronowska oraz chłopcy ze Stróżówki prowadzeni przez Sławomira Gorzkowicza w składzie:Kacper Podwika, Kacper Markowicz, Maksymilian Kłapsa, Paweł Podolski, Kacper Mikosz i Krzysztof Haluch najlepszymi zespołami tegorocznej ligi minisiatkówki szkół podstawowych.W kategorii dziewcząt miejsca na podium zajęły zespoły z Łużnej i Klęczan, wśród chłopców młodzi siatkarze z Moszczenicy i Szymbarku.

III Gimnazjalna Liga Siatkówki

dodano: 2016-01-27 13:46:59

Dziewczęta z Gimnazjum w Łużnej zwyciężyły w trzeciej edycji Gimnazjalnej Ligi Siatkówki pokonując w meczu półfinałowym gimnazjalistki z Ropy oraz w meczu finałowym siatkarki z Szymbarku.Dziewczęta z Łużnej występowały w składzie: Patrycja Semla, Natalia Podsadowska, Wiktoria Dyl, Sabina Dyl, Laura Habaj, Angelika Kotowicz, Gabriela Kostrzewa i Anna Rafa. Opiekunem zespołu był Dariusz Tarsa. W meczu o trzecie miejsce gimnazjalistki z Ropy zwyciężyły swoje rywalki z Szalowej.

W kategorii chłopców zwyciężyli podopieczni Marcina Szufy z Gimnazjum w Dominikowicach w składzie: Jakub Machowski, Patryk Basista, Michał Wszołek, Jan Wszołek, Bartłomiej Szura, Kamil Gałowicz, Szymon Gądek, Radosław Karaś. Miejsce na podium wywalczyli gimnazjaliści z Moszczenicy i Kwiatonowic.

XXI Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Gminy Gorlice - Szymbark 27.11.2015

dodano: 2015-12-01 08:30:31

Zawodniczki ze Szkoły Podstawowej w Kobylance najlepsze w gminnym turnieju mini koszykówki. Pozostałe miejsca na podium zajęły zespoły z Klęczan i Dominikowic. Dalsze miejsca zajęły dziewczęta z  Zagórzan, Bystrej, Stróżówki, Ropicy Polskiej i Szymbarku. Zespół z Kobylanki występował w składzie:  Maria Rogulska, Karolina Brej, Wiktoria Mikruta, Julita Świerz, Laura Mazur, Maria Wacek, Klaudia Cetnarowska i Klaudia Stawiarska. Najcelniej  w turnieju rzucały: Wiktoria Chowaniec (SP Bystra) - 38 pkt, Joanna Przybyłowicz (SP Dominikowice) 30 pkt , Dagmara Chudek (SP Ropica Polska) - 22 pkt,  Maria Rogulska (SP Kobylanka) i Natalia Nigbor (SP Szymbark) - po 16 pkt, Martyna Kamińska (SP Klęczany) - 15 pkt, Karolina Brej (SP Kobylanka), Martyna Wójcicka (SP Klęczany) i Katarzyna Zagórska (SP Szymbark) - po 14 pkt.

dodano: 2015-11-18 08:16:55

Młodzi koszykarze ze Szkoły Podstawowej w Stróżówce najlepsi w gminnym turnieju mini koszykówki. Pozostałe miejsca na podium zajęły zespoły z Szymbarku i Bystrej. Dalsze miejsca zajęli chłopcy z Kobylanki, Ropicy Polskiej, Zagórzan, Dominikowic i Kwiatonowic. Zespół ze Stróżówki wystąpił w składzie:  Kacper Markowicz, Maksymilian Kłapsa, Kacper Podwika, Kacper Mikosz, Paweł Podolski, Filip Gubała, Krzysztof Haluch i Eryk Król.  Najcelniej rzucali: Marcin Karpl (Szymbark) - 22 pkt, Kacper Markowicz (Stróżówka) - 16 pkt, Paweł Bober (Kobylanka) - 15 pkt, Jakub Durlak (Szymbark) -  14 pkt, Maksymilian Kłapsa (Stróżówka) i Kacper Szot (Ropica Polska) - po 12 pkt.

dodano: 2015-11-16 10:13:40
Gimnazjalistki z Szymbarku zwyciężyły w gminnym turnieju piłki koszykowej, po wygranej w finale z  Dominikowicami. Trzecie miejsce dla drużyny z Ropicy Polskiej po wygranym meczu ze Stróżówką. Kolejne miejsca zajęły zespoły z Klęczan, Kobylanki, Bystrej, Zagórzan i Kwiatonowic. Zespół z Szymbarku wystapił w składzie: Klaudia Kusiak, Dominika Machniewicz, Martyna Smołkowicz, Natalia Haluch, Mariola Kukuła, Natalia Machniewicz, Agnieszka Madej i Karolina Mołda.
Najcelniej rzucały w turnieju: Gabriela Padoł z Ropicy Polskiej (45 pkt), Klaudia Kusiak z Szymbarku (37 pkt), Aleksandra Tajak  z  Zagórzan (24 pkt), Dominika Machniewicz z Szymbarku (23 pkt), Paulina Wlodarczyk z Dominikowic i Magdalena Wiktor z Ropicy Polskiej (po 18 pkt) oraz Karolina Machowska z Dominikowic i Monika Wojnarska ze Stróżówki (po 16 pkt).

dodano: 2015-11-13 12:49:22
Gimnazjaliści z Dominikowic zwyciężyli w gminnym turnieju piłki koszykowej, po wygranej w finale z Zagórzanami. Trzecie miejsce dla drużyny ze Stróżówki po wygranym meczu z Szymbarkiem. Kolejne miejsca zajęły zespoły z Klęczan, Ropicy Polskiej, Kobylanki, Kwiatonowic i Bystrej. Zespół z Dominikowic występował w składzie: Patryk Basista, Michał Bieszczad, Kamil Gałowicz, Jakub Machowski, Radosław Karaś, Bartłomiej Szura, Michał Wszołek i Jan Wszołek. Najcelniej rzucali w turnieju: Patryk Basista z Dominikowic (44 pkt), Marcin Hajduk z Zagórzan (22 pkt), Patryk Góratowski ze Stróżówki (21 pkt) i Karol Gryboś z Szymbarku (19 pkt).

Małopolska Gimnazjada w lekkiej atletyce - Kraków 1.10.2015

dodano: 2015-10-02 08:35:32

Natalia Pietrusza  (Kobylanka) z wynikiem 9,17 m  i Adrian Przybyłowicz (Klęczany) z wynikiem 10,48 m zdobyli brązowe medale w pchnięciu kulą podczas  Małopolskiej  Gimnazjady w lekkiej atletyce, rozegranej 1 października w Krakowie. Na piątym miejscu z czasem 49,65 uplasowała się sztafeta 4 x 100 metrów z Gimnazjum w Klęczanach w składzie: Arkadiusz Bieleń, Tomasz Wójcicki, Damian Gucfa i Adrian Przybyłowicz. Siódme miejsce w rzucie oszczepem z wynikiem 28,16 zajął Patryk Wielopolski (Klęczany). Młodymi adeptami lekkiej atletyki opiekowali się Jerzy Dziedziak i Rafał Liana.

XXI Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Gminy Gorlice - Zagórzany 29.09.2015

dodano: 2015-09-08 12:24:51
Dziewięć medali wywalczyli reprezentanci naszej gminy podczas powiatowych, indywidualnych biegów przełajowych rozegranych na obiekcie sportowym w Zagórzanach. Złote medale wywalczyli: Paulina Gałowicz (Dominikowice) i Michał Zieleń (Kobylanka). Srebrne medale: Julia Filus (Bystra), Martyna Kamińska (Klęczany) i Jakub Machowski (Dominikowice). Brązowe medale: Kacper Smołkowicz (Kobylanka) oraz Sebastian Hałgas, Michał Przybyłowicz i Kamil Gałowicz (Dominikowice). Na miejscu czwartym przybiegli na metę: Magdalena Bambrowicz (Stróżówka), Dorota Mazur (Kobylanka)  i Marcin Karpl (Szymbark).  Na piątym miejscu: Stanisław Żelazny (Ropica Polska), Sylwia Zwierz i Karolina Machowska (Dominikowice) oraz Jacek Sojka (Szymbark). Na szóstym miejscu: Daria Dutka i Natalia Gubała (Zagórzany) oraz Karolina Wójcik i Adrian Wszołek (Bystra).
« [1] ... [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] »