Skok w dal

 

      Dziewczęta
 M
Wynik 
      Nazwisko i  imię 
     Szkoła 
 Rok 
    Miejsce 
 1
 4,93
 DOBEK DAGMARA
 Kobylanka
2010
 Trzcinica
 2
 4,90
 Laskoś Aleksandra
 Zagórzany
2014
 Lipinki
 3
 4,82
 Kowalska Natalia
 Kobylanka
2014
 4
 4,76
 Rurka Monika  
2012
 Kobylanka
 5
 4,74
 Pabis Małgorzata
2007 
 Gorlice
 6
 4,67
 Augustyn Magdalena
1995
 Kobylanka
 7
 4,59
 Śliwa Aleksandra
2011
 Rzeszów
 8
 4,56
 Kosiba Patrycja
 Szymbark
2012
 Kobylanka
 9
 4,46
 Fendryk Iwona
 Kobylanka
1999
 Gorlice
10
 4,44
 Szczurowska Patrycja
1997
 Gorlice
11
 4,40
 Czajka Karolina
2004
 Kobylanka
 Prokop Anna
2012
 Rzeszów
13  4,37  Kudłaty Paulina  Kobylanka 2012  Kobylanka
14  Gałowicz Paulina  Dominikowice 2016  Kobylanka
15  4,33  Dudka Ewa  Kobylanka 2003  Kobylanka
16  4,30  Szura Angelika  Bystra 2009  Kobylanka
17
 Brej Karolina
 Kobylanka 2017  Warszawa
18  4,27  Mateńko Alina  Dominikowice 1997  Kobylanka
19  4,26  Honc Dominika  Kobylanka 2006  Kobylanka
20  4,25  Grzesiak Patrycja  Szymbark 2012  Kobylanka
21  4,22  Mikruta Wiktoria  Kobylanka 2017  Kraków
22  4,21  Kluska Katarzyna  Kobylanka 2007  Kobylanka
 Bedus Agata  Klęczany 2013  Kobylanka
24
 4,19
 Rogulska Maria
 Kobylanka
2017
 Bobowa
25  4,18  Cetnarowska Marzena  Szymbark 1999  Kobylanka
      Chłopcy
 M
Wynik 
Nazwisko i imię 
Szkoła 
Rok 
Miejsce 
 1
  6,22
 RECZEK BARTOSZ
 Klęczany
 2012
 Rzeszów
 2
  6,06
 Kozioł Łukasz
 Kobylanka
 2010
 Rzeszów
 3
  5,86
 Dobek Arkadiusz
 2005
 Kobylanka
 4   5,84  Gucfa Damian  Klęczany  2016
 5
  5,78
 Góra Łukasz
 Szymbark
 2013
 6
  5,72
 Dudek Bartłomiej
 2012
 Krosno
 7   5,68  Haluch Kamil  2017  Tarnów
 8   5,62  Stępień Łukasz  Kobylanka  2003  Kraków
 
 9   5,56  Mazur Tobiasz  2013
10   5,50  Tomalski Grzegorz  2008
 Gomułka Adam  2010  Kobylanka
12   5,47  Woźniak Kamil II  Kobylanka  2015  Kobylanka
13
  5,46
 Gutter Krzysztof
 2005
 Kraków
 Krupczak Gniewomir  2008  Kobylanka
15   5,45  Machowski Jakub  Dominikowice  2016
16
  5,42
 Miśkowicz Grzegorz
 Kobylanka
 2007
17
  5,41
 Kędra Patryk
 2009
 Rzeszów
 Góra Grzegorz  Klęczany  2015  Kobylanka
19   5,40  Góra Marcin  Szymbark  2014  Lipinki
20   5,36  Wacek Jan  Kobylanka  2015  Rzeszów
21   5,35  Trawiński Adrian  2012
 Rączkowski Mateusz  2017  Gorlice
23   5,34  Basista Patryk  Dominikowice  2013  Kraków
 Woźniak Dominik  Kobylanka  2015  Rzeszów
25   5,32  Litwa Andrzej  2002  Kobylanka

 


Dagmara Dobek - na najwyższym stopniu podiumAleksandra Laskoś - w środkuNatalia Kowalska
Monika Rurka - na najwyższym stopniu podiumMałgorzata Pabis (pierwsza od lewej)Bartosz Reczek
Łukasz Kozioł (pierwszy od lewej)Arkadiusz Dobek (czwarty od prawej)Damian Gucfa

© 2017 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne