Skok wzwyż

 

       Dziewczęta
M
Wynik 
Nazwisko i  imię 
Szkoła 
Rok 
Miejsce 
 1  1,35  ROGULSKA MARIA  Kobylanka 2016 Krosno
 2
 1,32
 Cetnarowicz Anna
 Kobylanka
2009
Sękowa
 Kudłaty Paulina 
2009
 4
 1,30
 Osikowicz Klaudia
2005
 Brej Karolina 2016 Krosno
 6
 1,29
 Tapek Angelika
2007
Sękowa
 7
 1,28
 Osikowicz Patrycja
2005
 8
 1,25
 Krzemińska Joanna
2001
Gorlice
 Kwarcińska Magdalena
2009
Sękowa
 Mazur Klaudia 
2014
11  1,21  Krok Zuzanna  Ropica Polska 2016 Kobylanka
12
 1,20
 Kural Patrycja
 Dominikowice
1998
 Zawisza Patrycja
 Kobylanka
1998
 Różycka Natalia  Ropica Polska  2003
 Wojtasiewicz Anna  Klęczany 2003
 Rożejowska Marta  Stróżówka 2005
 Bajorek Weronika  Kobylanka
2006
Sękowa
 Duda Klaudia
 Ropica Polska
2008
Kobylanka
 Niżnik Angelika
 Dominikowice
2008
 Rodacka Kinga
 Ropica Polska
2008
 Jessica Chudek 2015
22  1,18  Szymczyk Jolanta  Dominikowice 1995
23  1,16  Kmak Oliwia  Bystra 2016
 Aleksandra Stokłosa  Stróżówka 2016
      Chłopcy
 M
Wynik 
Nazwisko i imię 
Szkoła 
Rok 
Miejsce 
 1
 1,50
 BASISTA PATRYK
 Dominikowice
2013
 Kobylanka
 2  1,45  Kacper Świerz  Kobylanka 2016  Lipinki
 3  1,43  Piechowicz Łukasz  Bystra 2015  Kobylanka
 4
 1,40
 Mazur Tobiasz
 Kobylanka
2013
 Lipinki
 Bober Paweł 2016  Krosno
 6
 1,35
 Truty Mateusz
2008
 Sękowa
 Machowski Jakub
 Dominikowice
2013
 Kobylanka
 8
 1,33
 Klimkowicz Grzegorz
 Ropica Polska
1995
 Kobylanka
 9
 1,31
 Pyznar Mateusz
 Stróżówka
2014
 Szpakowski Zbigniew
 Ropica Polska
2014
 Gryzik Dawid  Bystra 2016
12
 1,30
 Nogawka Grzegorz
 Kobylanka
1995
 Michalik Arkadiusz
 Dominikowice
2005
 Góra Marcin
 Klęczany
2006 
 Grądalski Konrad  Kobylanka 2009  Sękowa
 Korzec Bartosz
 Szymbark
2009
 Kobylanka 
 Mikołajczyk Dawid
 Dominikowice
2009
 Góra Marcin  Szymbark 2012
 Klara Dawid  Dominikowice 2012
 Szpyrka Adam  Kobylanka 2012  Sękowa
 Zieleń Michał 2015  Lipinki
 Rzepka Bartłomiej 2016
23  1,26  Jamro Maciej  Stróżówka 2014  Kobylanka
 Gubała Filip 2016

Maria Rogulska - pierwsza od lewejAnna Cetnarowicz - na najwyższym stopniu podium oraz Paulina Kudłaty na  drugim miejscuKlaudia Osikowicz - trzecia od lewej
Patryk BasistaKacper Świerz (pierwszy od lewej), Paweł Bober (pierwszy od prawej)Łukasz Piechowicz - drugi od lewej
Tobiasz Mazur - pierwszy od lewejMateusz Truty - pierwszy od prawej

© 2017 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne