Sztafeta 4 x 100 metrów

 

      Dziewczęta
 M
Wynik 
Skład sztafety 
 
Rok
Miejsce 
 1
 53,98
 Kowalska Marlena
 Gutter Agata 
 Rurka Justyna
 Dobek Dagmara 
 Gimnazjum
 Kobylanka
 2010
 Kraków
 2
 60,8
 Laskoś Aleksandra
 Mitoraj Jolanta
 Świerczek Justyna
 Ciuk Katarzyna
 Gimnazjum
 Zagórzany
 2013
 Kobylanka
 3
 60,9
 Miarecka Justyna
 Kosiba Patrycja
 Grzesiak Patrycja
 Dziki Julita
 Gimnazjum
 Szymbark
 2013
 Kobylanka
 4
 61,5
 Mateńko Alina
 Stanek Agnieszka
 Belczyk Jolanta
 Szymczyk  Jolanta 
 Gimnazjum
 Dominikowice
 1997
 Kobylanka
 5
 62,1
 Czech Patrycja
 Stępkowicz Agata
 Majocha Ewelina
 Przybycień Justyna 
 Gimnazjum
 Klęczany
 2010
 Kobylanka
 6
 63,4
 Kawa Agnieszka
 Myśliwy Jessica
 Ślimak Marzena
 Chodak Katarzyna
 Gimnazjum
 Stróżówka
 2008
 Kobylanka
 7
 64,0
 Szura Angelika
 Mikosz Marzena
 Smołkowicz Aneta
 Sorota Ewelina 
 Gimnazjum
 Bystra
 2009
 Kobylanka
 8
 65,3
 Obszarska Paulina
 Skrzypek Joanna
 Filuś Małgorzata
 Śliwa Małgorzata 
 Gimnazjum
 Ropica Polska
 1996
 Kobylanka
 9
 68,8
 Skubis Barbara
 Wszołek Justyna
 Gazda Ewa
 Bugno Anna 
 Gimnazjum
 Kwiatonowice
 2008
 Kobylanka
      Chłopcy
 M
Wynik
Skład sztafety 
 
  Rok
Miejsce 
 1 
47,54
 Sasak Mateusz
 Wacek Łukasz
 Kozioł Łukasz
 Gomułka Adam 
 Gimnazjum
 Kobylanka
 2010
 Kraków

 2

49,56
 Arkadiusz Bieleń
 Damian Gucfa
 Adrian Przybyłowicz
 Tomasz Wójcicki
 Gimnazjum  
 Klęczany
 2016
 Bobowa
 3
 51,1
 Dudek Bartłomiej
 Baran Bartłomiej
 Góra Łukasz
 Korzec Bartosz
 Gimnazjum
 Szymbark
 2012
 Kobylanka
 4
 53,6
 Waląg Krystian
 Śliwa Damian
 Przybycień Jakub
 Łybacki Szymon 
 
 Gimnazum
 Dominikowice
 2009
  Kobylanka
 5
 53,7
 Kozień Krzysztof
 Pawluś Karol
 Kołodziejczyk Kamil 
 Żmigrodzki Patryk
 Gimnazjum
 Zagórzany
 2014
  Kobylanka
 6
 54,5
 Ignar Marek
 Śmiertka Józef
 Czeszyk Ryszard
 Mituś Sebastian
 Gimnazjum
 Stróżówka
 2006
  Kobylanka
 7
 54,9
 Padoł Krystian
 Jedlecki Szymon
 Zastępa Przemysław
 Zimowski Patryk
 Gimnazjum
 Ropica Polska
 2013
  Kobylanka
 8
 
 55,0 
 
 Sikora Kamil
 Krajewski Łukasz
 Szura Marcin
 Mikosz Grzegorz
 Gimnazjum
 Bystra
 2013
  Kobylanka
 9
 58,7
 Żegleń Patryk
 Ignar Damian
 Bugno Mateusz
 Stężalski Krzysztof 
 Gimnazjum
 Kwiatonowice
 2008
  Kobylanka

 



© 2018 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne