Rzut dyskiem

 

         Dziewczęta 14-16 lat  (dysk 1 kg)
 M
Wynik 
 Nazwisko i imię 
Szkoła
Rok 
Miejsce 
 1
 23,87
 TAPEK ANGELIKA
 Kobylanka
 2010
 Kraków
 2  23,78  Prokop Anna  Kobylanka  2010  Kraków
 3  23,03  Pietrusza Natalia  2016  Kobylanka
 4
 22,74
 Woźniak Izabela
 2003
 5
 22,04
 Ciślak Krystyna
 Szymbark
 2003
 6  21,30  Gubała Anna  Zagórzany  2015
 7  21,10  Pawska Izabela  Kobylanka  2013  Mielec
 8  21,05  Wąsowska Katarzyna  Kwiatonowice  2015  Kobylanka
 
 9
 20,77
 Augustyn Karolina
 Zagórzany
 2007
10
 20,66
 Baran Sylwia
 Szymbark
 2014
11
 20,51
 Deć Magdalena
 2004
12  19,73  Liana Sara  Klęczany  2015
13  19,33  Dobek Klaudia  2016
14
 19,25
 Karp Karolina
 Szymbark
 2006
15
 19,15
 Wszołek Anna
 Kwiatonowice
 2004
16  19,12  Gubała Anna  Zagórzany  2014
17
 19,00
 Górska Aneta
 Szymbark
 2001
18
 18,86
 Krupa Maria
 2004
19  18,63  Klisiewicz Joanna  Zagórzany  2003
20  18,27  Guzik Monika  Szymbark  2003
21  17,90  Marynowska Bożena  Kobylanka  1998
22  17,64  Ryzner Agata  Szymbark  1999
23  17,63  Wiktor Magdalena  Ropica Polska  2016
24  17,62  Szura Katarzyna  Dominikowice  2004
Dziewczęta 14 -15 lat  (dysk 0,750 kg)
 1  28,05  PIETRUSZA NATALIA  Kobylanka  2017  Krosno
 2  24,82  Tapek Angelika  Kobylanka  2009  Kraków
 3  24,46  Kwarcińska Magdalena  2011  Rzeszów
 4  24,43  Bajorek Weronika  2008
 5  22,39  Pawska Izabela  2014  Krosno
 6  21,19  Kościelniak Karolina  2008  Kraków
 
 7  21,07  Osikowicz Joanna  2013
 8  20,96  Papużyńska Paulina  2009
 9  20,53  Prokop Anna  2011
10  19,82  Jamro Zofia  2010  Trzcinica
11  18,64  Pawska Katarzyna  2009  Kraków
12  18,22  Szydłowska Karolina  2007
13  16,05  Brej Karolina  2017
Chłopcy 14-16 lat  (dysk 1 kg)
 M
Wynik 
Nazwisko i imię
Szkoła 
Rok 
Miejsce 
 1
 36,30
 LECH MATEUSZ
 Klęczany
 2005
 Kraków
 2
 34,52
 Lewek Krzysztof
 Kobylanka
 1970
 Rzeszów
 3  33,70  Bober Paweł  Kobylanka  2017  Krosno
 4
 33,30
 Markowicz Tomasz
 Ropica Polska
 2007
 Kobylanka
 5
 31,73
 Rzepka Grzegorz
 Kobylanka
 2003
 6
 31,71
 Przybycień Daniel
 1999
 7  31,54  Danicz Grzegorz  2009  Rzeszów
 8
 31,00
 Gorzkowicz  Tomasz
 2001
 Kobylanka
 Szpyrka Adam  2015
10  30,85  Gryboś Karol  Szymbark  2015
11
 30,51
 Załęski Michał
 Ropica Polska
 2003
12
 30,29
 Grzeszczuk Marcin
 2004
13
 30,14
 Dyląg Szymon
 Kobylanka
 2011
 Kraków
14  29,90  Mazur Tobiasz  2016  Kobylanka
15
 29,76
 Duran Radosław
 Klęczany
 2004
16  29,71  Wacławik Tomasz  Zagórzany  2000
17  29,52  Bieleń Arkadiusz  Klęczany  2015
18  29,50  Cetnarowski Czesław  Szymbark  2005
19  29,41  Kasprzyk Kamil  Klęczany  2007
20  28,90  Wal Tomasz  Kobylanka  2006
21  28,84  Piecuch Przemysław  Stróżówka  2014
22  28,58  Kalisz Kamil  Klęczany  2003
23  28,45  Kwarciński Łukasz  Kobylanka  2006
24  27,92  Bober Marcin  2016
25  27,84  Osika Jakub  2006

 


Angelika Tapek - pierwsza od prawejNatalia Pietrusza na najwyższym podiumIzabela Woźniak - pierwsza od prawej

© 2017 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne