Rzut dyskiem

 

         Dziewczęta 14-16 lat  (dysk 1 kg)
 M
Wynik 
 Nazwisko i imię 
Szkoła
Rok 
Miejsce 
 1
 23,87
 TAPEK ANGELIKA
 Kobylanka
 2010
 Kraków
 2  23,78  Prokop Anna  Kobylanka  2010  Kraków
 3  23,51  Brej Karolina  2019
 4  23,03  Pietrusza Natalia  2016  Kobylanka
 5
 22,74
 Woźniak Izabela
 2003
 6
 22,04
 Ciślak Krystyna
 Szymbark
 2003
 7  21,30  Gubała Anna  Zagórzany  2015
 8  21,10  Pawska Izabela  Kobylanka  2013  Mielec
 9  21,05  Wąsowska Katarzyna  Kwiatonowice  2015  Kobylanka
 
10
 20,77
 Augustyn Karolina
 Zagórzany
 2007
Dziewczęta 14 -16 lat  (dysk 0,750 kg)
 1 28,05  PIETRUSZA NATALIA   Kobylanka  2017  Krosno
 2  27,63  Brej Karolina   Kobylanka  2018  Kraków
 3  24,82  Tapek Angelika  2009
 4  24,46  Kwarcińska Magdalena  2011  Rzeszów
 5  24,43  Bajorek Weronika  2008
 6  23,58  Smołkowicz Wiktoria  Szymbark  2019  Kobylanka
 7  22,39  Pawska Izabela  Kobylanka  2014  Krosno
 8  21,19  Kościelniak Karolina  2008  Kraków
 
 9  21,07  Osikowicz Joanna  2013
10  20,96  Papużyńska Paulina  2009
11  20,64  Wójcicka Martyna  Klęczany  2019  Kobylanka
12  20,53  Prokop Anna  Kobylanka  2011  Kraków
13  19,82  Jamro Zofia  2010  Trzcinica
14  18,64  Pawska Katarzyna  2009  Kraków
15  18,22  Szydłowska Karolina  2007
16  16,05  Druciak Paulina  Klęczany  2019  Kobylanka
17  15,26  Tabor Sabina  Stróżówka
18  14,22  Duda Aleksandra  Zagórzany
19  13,92  Czyżyk Gabriela  Zagórzany
20  13,56  Śliwa Zuzanna  Dominikowice
21  13,40  Rachwał Barbara  Dominikowice
22  12,16  Malawska Lena  Stróżówka
Chłopcy 14-16 lat  (dysk 1 kg)
 M
Wynik 
Nazwisko i imię
Szkoła 
Rok 
Miejsce 
 1
 45,20
 BOBER PAWEŁ
 Kobylanka
 2019
 Kobylanka
 2  36,30  Lech Mateusz  Klęczany  2005  Kraków
 3
 34,52
 Lewek Krzysztof
 Kobylanka
 1970
 Rzeszów
 4
 33,30
 Markowicz Tomasz
 Ropica Polska
 2007
 Kobylanka
 5
 31,73
 Rzepka Grzegorz
 Kobylanka
 2003
 6
 31,71
 Przybycień Daniel
 1999
 7  31,54  Danicz Grzegorz  2009  Rzeszów
 8  31,35  Górski Kacper  Szymbark  2019  Kobylanka
 9
 31,00
 Gorzkowicz  Tomasz  Kobylanka  2001
 Kobylanka
10
 Szpyrka Adam  2015
11  30,85  Gryboś Karol  Szymbark  2015
12
 30,51
 Załęski Michał
 Ropica Polska
 2003
13
 30,29
 Grzeszczuk Marcin
 2004
14
 30,14
 Dyląg Szymon
 Kobylanka
 2011
 Kraków
15  29,90  Mazur Tobiasz  2016  Kobylanka
16
 29,76
 Duran Radosław
 Klęczany
 2004
17  29,71  Wacławik Tomasz  Zagórzany  2000
18  29,52  Bieleń Arkadiusz  Klęczany  2015
19  29,50  Cetnarowski Czesław  Szymbark  2005
20  29,41  Kasprzyk Kamil  Klęczany  2007
21  28,90  Wal Tomasz  Kobylanka  2006
22  28,84  Piecuch Przemysław  Stróżówka  2014
23  28,58  Kalisz Kamil  Klęczany  2003
24  28,45  Kwarciński Łukasz  Kobylanka  2006
25  28,31  Mruk Eryk  Zagórzany  2019

 


Tapek AngelikaNatalia PietruszaPaweł Bober

© 2019 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne