Rzut oszczepem

 

      Dziewczęta 14-16 lat  (oszczep 600g)
 M
Wynik 
Nazwisko i  imię 
 Szkoła
Rok 
Miejsce 
 1  25,73  MACHNIEWICZ NATALIA   Szymbark  2016  Kobylanka
 2  25,68  Biernacka Joanna  Zagórzany  2012  Kobylanka
 3
 24,36
 Woźniak Izabela
 Kobylanka
 2003
 Mielec
 4  23,75  Śliwa Aleksandra  2016  Kobylanka
 5
 23,10
 Wal Joanna
 2007
 Kraków
 6
 23,07
 Trybus Kinga
 Szymbark
 1996
 Kobylanka
 7
 23,05
 Szydłowska Weronika
 Kobylanka
 2006
 8
 22,89
 Czajka Weronika
 2006
 9
 22,78
 Wszołek Katarzyna
 2010
10
 22,75
 Majocha Ewelina
 Klęczany
 2012
Dziewczęta 14-16 lat  (oszczep 500g)
 1  31,44  ŚLIWA ALEKSANDRA  Kobylanka  2017  Kraków
 2  15,16  Cetnarowska Klaudia  Kobylanka  2017  Gorlice
 3  13,84  Wacławik Anna  Klęczany  2017  Gorlice
 4  13,45  Ryba Karolina  Bystra  2016  Bobowa
      Chłopcy 14-16 lat    (oszczep 600g)
 M
Wynik
 Nazwisko i imię
Szkoła
Rok 
Miejsce 
 1  41,47  BOBER PAWEŁ  Kobylanka 2017  Gorlice
 2
 41,46
 Lewek Krzysztof
 Kobylanka
1970
 Rzeszów
 3
 39,50
 Deda Krzysztof
 Ropica Polska
2008
 Kobylanka
 4
 38,29
 Rurka Tomasz
 Kobylanka
2015
 Krosno
 5  37,68  NIziołek Mateusz 2015  Kobylanka
 6
 37,36
 Stępień Łukasz
2003
 7
 36,68
 Wiklowski Tomasz
 Szymbark
2014
 8
 35,90
 Dudek Jakub
2010
 9
 35,85
 Gruca Mateusz
 Dominikowice
2010
10
 35,61
 Mituś Daniel
 Stróżówka
2009
11
 35,55
 Więcek Bartosz
 Klęczany
2008
12
 35,50
 Górski Maciej
 Dominikowice
2002
13
 35,40
 Krok Grzegorz
 Stróżówka
2005
14
 35,35
 Góra Łukasz
 Szymbark
2012
15
 34,92
 Machowski Grzegorz
 Klęczany
1999
16  34,87  Wielopolski Patryk 2016  Bobowa
17  34,56  Lach Mateusz  Klęczany 2004  Kobylanka
18  34,41  Przybyłowicz Hubert  Kobylanka 2010  Rzeszów
19  34,39  Chmielewski Mateusz  Bystra 2005  Kobylanka
20  34,36  Gustek Jakub  Zagórzany 2009
21  34,29  Skowronek Krzysztof 2014
22  34,23  Kogut Marek 1996
23  34,17  Krok Konrad  Klęczany 2013
24  33,98  Klara Adrian  Dominikowice 2013
25  33,90  Truty Mateusz  Kobylanka 2011  Kobylanka

 


Natalia Machniewicz na najwyższym podiumJoanna Biernacka - na najwyższym stopniu podiumIzabela Woźniak - pierwsza od prawej
Aleksandra ŚliwaKrzysztof Deda - trzeci od lewejŁukasz Stępień - drugi od prawej

© 2017 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne