Biegi na 600 i 1000 m.

 

      Dziewczęta - bieg na dystansie 600 metrów
 M
Wynik 
Nazwisko i  imię 
Szkoła 
Rok 
Miejsce 
 1
 1,47,20
 RURKA MONIKA
 Kobylanka
2010 
 Puck
 2
 1,48,88
 Bugno Anna 
 Kwiatonowice
 2008
 Rzeszów
 3
 1,50,1
 Kosiba Sylwia 
 Kobylanka
 1999
 Gorlice
 4
 1,52,8
 Szura Angelika 
 Bystra
 2009
 Kobylanka 
 5
 1,55,8
 Cetnarowska Marzena 
 Szymbark
 1999
 6
 1,56,3
 Kudłata Renata 
 Dominikowice
 1998
 7
 1,56,55
 Kamińska Katarzyna 
 Szymbark
 2006
 Gorlice
 8
 1,56,9
 Janik Paulina 
 Kobylanka
 2000
 Kobylanka
 9  1,58,1  Hyziak Justyna   Dominikowice  2008
10
 1,58,6
 Sztaba Sylwia 
 Szymbark
 2009
11  1,58,7  Gałowicz Paulina  Dominikowice  2016
12  1,58,8  Lichwała Edyta  Kobylanka  1999
 Foryś Iwona  Stróżówka  2008
14  1,59,1  Niżnik Angelika  Dominikowice  2009
15  1,59,41  Sowa Magdalena  Kobylanka  2011  Kraków
16  1,59,9  Sarnowska Natalia  Ropica Polska  2005  Kobylanka
17  2,00,5  Grądalska Jagoda  Dominikowice  2010
18  2,01,0  Duda Celina  1997
19  2,01,1  Cetnarowska Sylwia  Szymbark  2000
20  2,01,3  Krzemińska Kinga  2014
21  2,01,39  Sekuła Joanna  Kobylanka  2011  Gorlice
22  2,01,4  Żydło Zofia  Bystra  2005  Kobylanka
 Bajorek Weronika  Kobylanka  2007  Gorlice
 Zagórska Klaudia  Szymbark  2008  Kobylanka
 Łaszyn Anna  Kobylanka  2015
      Chłopcy - bieg na dystansie 1000 metrów
 M
 Wynik
Nazwisko i imię 
Szkoła 
Rok
Miejsce 
 1
 2,50,45
 BARAN BARTŁOMIEJ
 Szymbark
 2011
 Rzeszów
 2
 2,53,4
 Mazur Mateusz 
 Kobylanka
 2003
 Gorlice
 3
 2,55,95
 Korzec Bartosz 
 Szymbark
 2011
 Kraków
 4
 2,59,2
 Wiklowski Tomasz
 2014
 Kobylanka
 5  2,59,91  Zieleń Michał  Kobylanka  2016  Kraków
 6  3,00,4  Machowski Jakub  Dominikowice  2016  Kobylanka
 7  3,00,5  Sojka Jacek  Szymbark  2016
 8
 3,00,62
 Romańczyk Marcin
 Kobylanka
 2012
 Kraków
 9
 3,01,5
 Kwarciński Łukasz 
 2006
 Kobylanka
10
 3,01,8
 Skwira Marek
 Klęczany
 2013
11
 3,02,2
 Wszołek Szymon 
 Szymbark
 2006
12
 3,02,3
 Szczerba Krzysztof
 2006
13
 3,02,7
 Michniak Marcin 
 Kobylanka
 2005
14
 3,03,0
 Sokół Albert
 Szymbark
 2008
15  3,03,8  Rolnik Dariusz  Kobylanka  2008
16  3,04,7  Warcholik Kamil  Ropica Polska  2013
17  3,05,1  Basista Patryk  Dominikowice  2015
18  3,05,2  Tapek Maksymilian  Zagórzany  2007
19  3,05,7  Szurek Tomasz  Kwiatonowice  2002
20  3,06,0  Cetnarowski Jan  Szymbark  2015
21  3,06,4  Cetnarowski Mirosław  2009
22  3,07,9  Szurek Tomasz  Dominikowice  2003
23  3,08,0  Hajduk Krzysztof  Kobylanka  1999  Gorlice
24  3,08,1  Wacek Jan  2015  Kobylanka
25  3,09,7  Przepióra Łukasz  Stróżówka  2016  Kobylanka

 


Monika Rurka - pierwsza od lewejAnna Bugno - pierwsza od prawejBartłomiej Baran
Bartosz KorzecTomasz Wiklowski w środkuMichał Zieleń
Jakub Machowski - drugi od lewej, Jacek Sojka - pierwszy od lewej

© 2017 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne