Biegi na 600 i 1000 m.

 

                          Dziewczęta - bieg na dystansie 600 metrów
 M  Wynik     Nazwisko i imię      Szkoła  Rok       Miejsce
 1  1,54,88  RURKA MONIKA  Kobylanka 2009  Mszana Dolna
 2  1,56,7  Szura Angelika  Bystra 2007  Kobylanka
 3  1,59,3  Gałowicz Paulina  Dominikowice 2013  Puck
 4  1,59,35  Klara Sylwia  Kobylanka 1999  Mszana Dolna
 5  2,00,2  Sarnowska Natalia  Ropica Polska 2004  Kobylanka
 6  2,01,9  Bajorek Weronika  Kobylanka 2006  Gorlice
 7  2,02,16  Cetnarowska Klaudia 2017  Nawojowa
 8  2,02,3  Bobola Małgorzata Ropica Polska 1991  Gorlice
 9  2,02,74  Mikruta Wiktoria   Kobylanka 2016  Krosno
10  2,03,04  Kudłaty Paulina 2009  Mszana Dolna
11  2,03,3  Marczyk Marzena  Bystra 2000  Kobylanka
 Pabis Małgorzata  Kobylanka 2005
13  2,03,7  Dobek Dagmara 2007
 Gągola Dominika  Dominikowice 2007
15  2,03,84  Warcholik Zuzanna  Kobylanka 2017  Nawojowa
16  2,03,92  Kwarcińska Magdalena 2009  Mszana Dolna
17  2,04,1  Szymczyk Jolanta  Dominikowice 1996  Kobylanka
 Kosiba Sylwia  Kobylanka 1998
19  2,04,5  Laskoś Aleksandra  Zagórzany 2011
20  2,04,6  Skwira Karolina  Klęczany 2008
21  2,04,9  Kamińska Martyna 2016
22  2,05,0  Czajka Karolina  Kobylanka 2001
23  2,05,07  Kowalska Natalia 2012  Puck
24  2,05,20  Rurka Justyna 2007  Gorlice
25  2,05,32  Łaszyn Anna 2014  Mszana Dolna
         Chłopcy -  bieg na dystansie 1000 metrów
 M  Wynik     Nazwisko i imię       Szkoła  Rok      Miejsce
 1  3,00,26  BASISTA PATRYK  Dominikowice 2013  Puck
 2  3,17,0  Warcholik Kamil  Ropica Polska 2012  Kobylanka
 3  3,19,3  Łątka Arkadiusz  Bystra 2005
 4  3,19,98  Reczek Bartosz  Klęczany 2010  Leszno
 Skwira Marek 2010
 6  3,22,34  Górski Kacper  Szymbark 2016  Bobowa
 7  3,23,35  Świerz Filip  Kobylanka 2017  Krosno
 8  3,24,62  Durlak Jakub  Szymbark 2016  Krosno
 9  3,24,75  Przybycień  Łukasz     Klęczany 2010  Leszno
10  3,25,40  Korona Paweł  Bystra 2008  Gorlice
11  3,25,7  Trybus Krzysztof  Szymbark 2000  Kobylanka
12  3,25,71  Juruś Krystian  Kobylanka 2007  Gorlice
13  3,26,3  Sojka Jacek  Szymbark 2013  Kobylanka
14  3,27,02  Adamczyk Mateusz  Bystra 2017  Nawojowa
15  3,27,6  Mazur Tobiasz  Kobylanka 2013  Kobylanka
16  3,27,9  Wandas Daniel 2000
17  3,28,0  Wszołek Szymon  Szymbark 2004
18  3,28,4  Hładyk Włodzimierz  Ropica Polska 1996
19  3,28,48  Karpl Marcin  Szymbark 2015  Nawojowa
20   3,28,9  Woźniak Kamil  Kobylanka 2005  Kobylanka
 Dudek Bartłomiej  Szymbark 2010
22   3,29,3  Pobiegło Grzegorz  Kobylanka 2004
 Zieleń Michał 2015
24   3,30,0  Bugno Daniel  Zagórzany 1997

 

 


Monika Rurka (druga od lewej)Angelika Szura (na najwyższym stopniu podium)Paulina Gałowicz (pierwsza od lewej)
Sylwia Klara (w środku)Patryk BasistaKamil Warcholik - pierwszy od lewej
Arkadiusz Łątka (drugi od prawej)

© 2017 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne