Rzut piłeczką palantową

      Dziewczęta
M
Wynik 
Nazwisko i  imię 
Szkoła 
Rok 
Miejsce 
1
 42,5
 GAJEWSKA BOŻENA
 Zagórzany
1997
 Kobylanka
 2 42,5
 Cyran Paulina
 Klęczany
2008
 Kobylanka
 3  42,0  Filus Julia  Bystra 2017
 Szymczyk Gabriela
 5  40,5  Kwarcińska Magdalena  Kobylanka 2009  Gorlice
 6
 Machniewicz Dominika
 Szymbark
2014
 Kobylanka
7
 40,0
 Mrozek Iwona
 Dominikowice
1997
 8
 Klara Sylwia
 Kobylanka
1999
 Mszana Dolna
 9
 Brodzińska Iwona
2002
 Kobylanka
10
 Machniewicz Natalia
 Szymbark
2013
11
39,5
 Uszko Beata
 Zagórzany
2002
12  Niemiec Klaudia  Kobylanka 2018
13
  39,0 
 Czajka Weronika
2003
14
 Rodacka Kinga
 Ropica Polska
2008
15  Jajko Izabela  Szymbark 2012
16  Wójcicka Martyna  Klęczany 2015  Lipinki
17  Habaj Małgorzata  Dominikowice 2017  Kobylanka
18  38,1  Świerz Julita  Kobylanka 2017  Nawojowa
19  38,0  Krzemińska Joanna 2001  Kobylanka
20  Szpakowska Paulina  Ropica Polska 2014
21  37,5  Hałgas Joanna  Dominikowice 1998
 Kosiba Sylwia  Kobylanka  Gorlice
23  Pietraś Anna  Zagórzany 2002  Kobylanka
24  Grzesiak Daria  Klęczany 2013
25  Cetnarowska Justyna  Szymbark 2014
      Chłopcy
 M
Wynik 
Nazwisko i imię 
Szkoła 
Rok 
Miejsce 
 1
  67,0
 ŚLARSKI PRZEMYSŁAW
 Kobylanka
2005
 Kobylanka
 2
  58,0
 Juruś Krystian
 Kobylanka
2007
 Kobylanka
 3
 Krok Konrad
 Klęczany
2010
 Kraków
 4
  57,5
 Basista Patryk
 Dominikowice
2013
 Kobylanka
 5
  56,5
 Korzec Bartosz
 Szymbark
2009
 6
  56,0
 Bugno Daniel
 Zagórzany
1997
 7
  55,5
 Duda Rafał
 Dominikowice
1996
 8
  55,0
 Pobiegło Mariusz
 Kobylanka
1998
 9   54,5  Gąsiorek Patryk  Gorlice
10
  54,0
 Machowski Grzegorz
 Klęczany
1997
 Kobylanka
11  Bober Paweł  Kobylanka 2016  Kraków
12
  53,5
 Nogawka Grzegorz
1995 
 Kobylanka
13   53,0  Luksa Janusz 1996
14  Rzepka Wojciech 2002
15  Gucfa Damian  Klęczany 2013
16   52,5  Szpakowski Damian  Ropica Polska 2005
17   52,0  Szurek Kamil  Kobylanka 2012  Mszana Dolna
18   51,5  Klimkowicz Grzegorz  Ropica Polska 1995  Kobylanka
19  Leja Łukasz  Zagórzany 1998
20   51,0  Korona Piotr  Bystra 1995
21  Rumin Remigiusz  Zagórzany 1998
22  Kasprzyk Krystian 2001
23  Pabisiński Marcin  Ropica Polska 2004
24  Reczek Bartosz  Klęczany 2010  Kraków
25  Durlak Jakub  Szymbark 2016  Kraków

 


Julia Filus

© 2020 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne