Bieg na 60 metrów

  

 Dziewczęta
  M
 Wynik
    Nazwisko i imię
       Szkoła
  Rok
      Miejsce
 1
   8,5
 PABIS MAŁGORZATA
 Kobylanka    
2005
 Kobylanka   
 2
   8,6
 Szura Angelika
 Bystra
2007
 Kowalska Natalia
 Kobylanka
2012
 Puck
 4
   8,8
 Laskoś Aleksandra
 Zagórzany
2011
 Kobylanka
 Gałowicz Paulina
 Dominikowice
2013
 Puck
 6
  8,96
 Prokop Anna
 Kobylanka
2009
 Mszana Dolna
 7
   9,0
 Klara Sylwia
1999
 Ślimak Marzena
 Stróżówka
2005
 Kobylanka
 Kowalska Marlena
 Kobylanka
2007
 Brej Karolina 2016
11   9,01  Kamińska Martyna  Klęczany 2016  Kraków
12   9,07  Najsarek Klaudia   2017  Nawojowa
13
  9,08
 Rurka Monika
 Kobylanka
2009
 Gorlice
14
   9,1
 Osikowicz Patrycja
2005
 Kobylanka
 Kawa Agnieszka
 Stróżówka
2006
 Dobek Dagmara
 Kobylanka
2008
 Kudłaty Paulina
2009
 Grzesiak Patrycja
 Szymbark
2011
 Łaszyn Anna
 Kobylanka
2014
20   9,15  Warcholik Zuzanna 2017  Nawojowa
21   9,19  Mazur Dorota 2015  Lipinki
Chłopcy
 M
 Wynik
    Nazwisko i imię
    Szkoła
  Rok
      Miejsce
1
   7,8
 MAZUR TOBIASZ
 Kobylanka
2013
 Kobylanka
 BASISTA PATRYK
 Dominikowice
 Puck
 3    8,0  Smołkowicz Maksymilian  Szymbark 2017  Kobylanka
 3
   8,3
 NIziołek Mateusz
 Kobylanka
2012
 Puck
 Ludwiński Jakub
 Zagórzany
2014
 Kobylanka
 Piechowicz Łukasz  Bystra 2015
 6
   8,4
 Nogawka Grzegorz
 Kobylanka
1995
 Bugno Daniel
 Zagórzany
1997
 Dudek Bartłomiej
 Szymbark
2010
 9
  8,45
 Reczek Bartosz
 Klęczany
2010
 Leszno
10
8,5
 Juszyński Łukasz
 Ropica Polska
2003
 Kobylanka
 Juruś Krystian
 Kobylanka
2007
 Janik Michał
 Stróżówka
2012
 Gryzik Dawid  Bystra 2016
14
 8,59
 Ryczek Szymon
 Klęczany
2010
 Leszno
15

 
 8,6

 
 Piecuch Łukasz
 Kobylanka
1997
 Kobylanka
 Trybus Krzysztof
 Szymbark
2000
 Wandas Daniel
 Kobylanka
2000
 Żegleń Patryk
 Kwiatonowice
2005
 Orchel Szymon
 Zagórzany
2006
 Basista Szymon  Dominikowice 2015
 Macek Filip  Ropica Polska 2017
 Trześniak Kamil  Bystra 2017  Nawojowa

Małgorzata Pabis (pierwsza od lewej)Angelika Szura (pierwsza od lewej)Natalia Kowalska
Aleksandra Laskoś (w środku)Paulina Gałowicz - pierwsza od lewejTobiasz Mazur
Patryk BasistaMateusz Niziołek - pierwszy z prawejJakub Ludwiński - pierwszy z prawej
Łukasz Piechowicz - drugi od lewej

© 2017 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne