Bieg na 60 metrów

  

 Dziewczęta
  M
 Wynik
    Nazwisko i imię
       Szkoła
  Rok
      Miejsce
 1
   8,5
 PABIS MAŁGORZATA
 Kobylanka    
2005
 Kobylanka   
 2
   8,6
 Szura Angelika
 Bystra
2007
 Kobylanka
 3
 Kowalska Natalia
 Kobylanka
2012
 Puck
 4
   8,8
 Augustyn Magdalena 1992  Gorlice
 5
 Laskoś Aleksandra
 Zagórzany
2011
 Kobylanka
 6
 Gałowicz Paulina
 Dominikowice
2013
 Puck
 7    8,9  Krok Julia  Szymbark 2019  Kobylanka
 8
  8,96
 Prokop Anna
 Kobylanka
2009
 Mszana Dolna
 9
   9,0
 Klara Sylwia
1999
10
 Ślimak Marzena
 Stróżówka
2005
 Kobylanka
11
 Kowalska Marlena
 Kobylanka
2007
12  Brej Karolina 2016
13   9,01  Kamińska Martyna  Klęczany 2016  Kraków
14  9,05  Karp Julia  Kobylanka 2022  Tarnów
15   9,07  Najsarek Klaudia 2017  Nawojowa
16
  9,08
 Rurka Monika
2009
 Gorlice
17
  9,1
 Osikowicz Klaudia
2004
 Puck
 Osikowicz Patrycja
19
 Kawa Agnieszka
 Stróżówka
2006
 Kobylanka
20
 Dobek Dagmara
 Kobylanka
2008
21
 Kudłaty Paulina
2009
22
 Grzesiak Patrycja
 Szymbark
2011
23
 Łaszyn Anna
 Kobylanka
2014
24   9,15  Warcholik Zuzanna 2017  Nawojowa
25   9,19  Mazur Dorota 2015  Lipinki
Chłopcy
 M
 Wynik
    Nazwisko i imię
    Szkoła
  Rok
      Miejsce
1
   7,8
 MAZUR TOBIASZ
 Kobylanka
2013
 Kobylanka
 2    7,8
 Basista Patryk
 Dominikowice
 Puck
 3    8,0  Smołkowicz Maksymilian  Szymbark 2017  Kobylanka
 4
   8,3
 NIziołek Mateusz
 Kobylanka
2012
 Puck
 5
 Ludwiński Jakub
 Zagórzany
2014
 Kobylanka
 6  Piechowicz Łukasz  Bystra 2015
 7
   8,4
 Nogawka Grzegorz
 Kobylanka
1995
 8
 Bugno Daniel
 Zagórzany
1997
 9
 Dudek Bartłomiej
 Szymbark
2010
10  Mazur Fabian  Kobylanka 2019
11
  8,45
 Reczek Bartosz
 Klęczany
2010
 Leszno
12
8,5
 Juszyński Łukasz
 Ropica Polska
2003
 Kobylanka
13
 Juruś Krystian
 Kobylanka
2007
14
 Janik Michał
 Stróżówka
2012
15  Gryzik Dawid  Bystra 2016
16
 8,59
 Ryczek Szymon
 Klęczany
2010
 Leszno
17
 8,6
 Piecuch Łukasz
 Kobylanka
1997
 Kobylanka
18
 Trybus Krzysztof
 Szymbark
2000
 Wandas Daniel
 Kobylanka
2000
20
 Żegleń Patryk
 Kwiatonowice
2005
21
 Orchel Szymon
 Zagórzany
2006
22  Basista Szymon  Dominikowice 2015
23  Macek Filip  Ropica Polska 2017
 Trześniak Kamil  Bystra 2017  Nawojowa
25  Mituś Mateusz  Dominikowice 2019  Kobylanka

Małgorzata PabisAngelika SzuraNatalia Kowalska
Tobiasz MazurPatryk Basista

© 2023 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne