Bieg na 300 metrów

 

      Dziewczęta
 M
Wynik 
 Nazwisko i imię
Szkoła 
Rok 
Miejsce 
 1
 45,39
 DOBEK DAGMARA
 Kobylanka
2011
 Kraków
 2  46,59  Mazur Dorota  Kobylanka 2016  Kraków
 3
 47,00
 Rurka Monika
 Kobylanka
2011
 Kraków
 4
 47,35
 Kudłaty Paulina
2010
 Tarnów
 5
 47,44
 Rurka Justyna
2008
 Rzeszów
 6  47,60  Kwarcińska Magdalena 2011
 Kraków
 7
 47,70
 Kudłaty Anna
2012
 8
 47,79
 Szymczyk Jolanta
 Dominikowice
1996
 Rabka
 9  47,94  Kamińska Martyna  Klęczany 2016  Kraków
10
 48,00
 Grzesiak Patrycja
 Szymbark
2012
 Puck
11
 48,2
 Fendryk Iwona
 Kobylanka
1999
 Gorlice
12
 48,31
 Woźniak Wioletta
2014
 Kraków
13
 48,40
 Szurek Justyna
2007
14  48,82  Kosiba Gabriela 2007
15  48,86  Osikowicz Klaudia 2006
16  49,33  Pabis Małgorzata 2005  Gorlice
17  49,39  Górska Dominika 2009  Kraków
18  49,97  Łaszyn Anna 2016  Krosno
19  50,07  Wszołek Katarzyna 2009  Kraków
20  50,42  Gałowicz Paulina  Dominikowice 2013  Rzeszów
21  50,47  Rogulska Mariola  Kobylanka 2006  Kraków
22  50,97  Gutter Agata 2011
23  51,0  Janik Paulina 2002  Kobylanka
 Przybyłowicz Karolina  Zagórzany 2005
25  51,17  Sekuła Joanna  Kobylanka 2010  Kraków
      Chłopcy
 M
Wynik 
Nazwisko i imię 
Szkoła 
Rok 
Miejsce 
 1
 39,45
 POBIEGŁO GRZEGORZ
 Kobylanka
2006
 Kraków
 2  39,47  Mazur Tobiasz  Kobylanka 2015  Rzeszów
 3
 39,53
 Dudek Bartłomiej
 Szymbark
2012
 Kraków
 4  39,60  Borowski Tomasz  Kobylanka 2003
 5
 39,93
 Karpl Paweł
 Szymbark
2011
 6  40,55  Woźniak Kamil  Kobylanka 2015  Krosno
 7
 40,69
 Cetnarowski Jan
 Szymbark
2014
 Kraków
 8
 40,70
 Wacek Łukasz 
 Kobylanka
2010
 Rzeszów
 9
 40,75
 Trawiński Adrian
2012
 Krosno
 Basista Patryk
 Dominikowice
2013
 Kraków
11
 41,07
 Danicz Grzegorz 
 Kobylanka
2009
 Rzeszów
12  41,15  Woźniak Dominik 2015  Krosno
13
 41,54
 Korzec Bartosz
 Szymbark
2011
14
 41,6
 Więcek Tomasz 
 Kobylanka
 
 
1998
 Gorlice
15
 42,00
 Piecuch Łukasz
1998
16  42,09  Grądalski Konrad 2012  Kraków
17  42,12  Przybyłowicz Hubert 2010 Rzeszów
18  42,16  Niziołek Mateusz 2015  Krosno
 Wacek Jan 2015
20  42,33  Brzozowski Lucjan 2008  Gorlice
21  42,50  Woźniak Kamil I 2007
22  Baran Bartłomiej  Szymbark 2011  Rzeszów
23  42,52  Szymczyk Przemysław  Kobylanka 2006  Kraków

Dagmara DobekDorota MazurMonika Rurka
Paulina Kudłaty - pierwsza od prawejJustyna Rurka - I rząd - pierwsza od prawejGrzegorz Pobiegło - na najwyższym stopniu podium
Bartłomiej DudekTomasz Borowski - drugi od lewejPaweł Karpl

© 2017 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne