Bieg na 100 metrów

PR - pomiar ręczny      PE - pomiar elektroniczny

      Dziewczęta
 M
  PR
  PE
 Nazwisko i imię
Szkoła 
Rok
Miejsce 
 1   13,02  DOBEK DAGMARA Kobylanka 2010 Tarnów
 2 13,1 13,43  Pabis Małgorzata Kobylanka 2007 Olsztyn
 3 13,2    Augustyn Magdalena 1994 Gorlice
 4
 Laskoś Aleksandra
Zagórzany
2014
Lipinki
 5
 
13,43
 Kowalska Marlena
Kobylanka
2010
Kraków
 6   13,53  Kowalska Natalia 2013
 7 13,6 14,26  Grzesiak Patrycja Szymbark 2012 Puck/Kraków
 8
13,7
 
 Szymczyk Justyna
Dominikowice
1996
Kobylanka
 9  Fendryk Iwona Kobylanka 1999
10 13,8    Szymczyk Jolanta Dominikowice 1997
11 13,9    Klara Sylwia Kobylanka 1999
11
13,98
 Mazur Dorota
2017
Lipinki/Kraków
13   13,94  Rurka Monika 2011 Kraków
14 14,1    Szura Agnieszka Szymbark 1999 Kobylanka
 Miarecka Renata 1999
16   14,12  Gutter Agata Kobylanka 2010 Kraków
17   14,13  Kędzior Aleksandra 2007 Gorlice
18   14,15  Kamińska Martyna Klęczany 2016 Kraków
19 14,2    Momot Marzena Kobylanka 2004 Kobylanka
20 14,2 14,53  Kudłaty Anna 2012 Kobylanka/Rzeszów
21 14,3    Huta Magdalena 1999 Kobylanka
22 14,82  Kosiba Patrycja Szymbark 2013 Kobylanka/Kraków
23    Machowska Karolina Dominikowice 2016 Kobylanka
24   14,35  Mikruta Wiktoria Kobylanka 2017 Kraków
25   14,36  Kosiba Gabriela 2008 Kraków
      Chłopcy
M PR PE Nazwisko i imię Szkoła Rok Miejsce
 1
11,5
 
 RECZEK BARTOSZ
Klęczany
2013
Kobylanka
 2 11,8 12,06  Dudek Bartłomiej Szymbark 2013 Kobylanka/Kraków
 3 11,9 12,09  Gomułka Adam Kobylanka 2010
Kobylanka/Rzeszów
 4
11,9
 
 Więcek Tomasz
1998
Kobylanka
 5   11,95  Mazur Tobiasz 2015 Lipinki
 6 12,0 12,55  Gucfa Damian Klęczany 2016 Kobylanka/Rzeszów
 7   12,15  Rączkowski Mateusz Kobylanka 2018 Kraków
 8   12,16  Niziołek Mateusz 2015
 9 12,2    Cetnarowski Jan Szymbark 2015 Kobylanka
10   12,21  Przybyłowicz Adrian Klęczany 2015 Rzeszów
11
 
12,29
 Sasak Mateusz
Kobylanka
2009
12
12,3
 
 Baran Bartłomiej
Szymbark
2012
Kobylanka
13
 
12,38
 Rachel Rafał
Kobylanka
2003
Kraków
14   12,40  Kozioł Łukasz 2010 Rzeszów
15
12,4
 
 Gutter Krzysztof
2004
Kobylanka
16  Wanat Maciej Zagórzany 2005 Gorlice
17   12,43  Rurka Tomasz Kobylanka 2013 Mielec
18 12,5 12,80  Wożniak Kamil 2014 Lipinki/Krosno
19 12,98  Ludwiński Jakub
Zagórzany
2016 Kobylanka/Krosno
20
 
12,59
 Trawiński Adrian
Kobylanka
2013
Kraków
21 12,6    Chodak Emil Stróżówka 2005 Kobylanka
22  Zięcina Andrzej Zagórzany 2007
23  Kluska Grzegorz Kobylanka 2011
24  Marcisz Grzegorz Stróżówka 2015
25   12,62  Wacek Łukasz Kobylanka 2010 Kraków

Bartosz ReczekBartłomiej Dudek

© 2018 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne