Aktualności

XI Kampania Profilaktyczna Gminy Gorlice

 
Gwiazdą tegorocznej imprezy będzie zespół
 
SOUND'N'GRACE
 
KONCERT
SZYMBARK (szkoła) - 16 czerwca 2016 - godz.18:00
 

MIĘDZYGMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE - RANKING 2016

 

       RANKING  SZKÓŁ  2016 
M
Szkoła
pkt   M Szkoła pkt
 1  LIPINKI                 161       16  Stróżna  16
 2
 ROPA
134
 
17
 Gorlice nr 3
 15
 3
 UŚCIE GORLICKIE
 82
 
18
 Stróżówka
 13
 4  Siedliska  79   19  Staszkówka  12
 5  Bobowa  67   20  Gorlice nr 4  11
 6  Dominikowice  64   21  Moszczenica   8
 7  Szymbark  58   22  Brzana   7
 8  Kobylanka  53   23  Gorlice nr 1   7
 9  Bystra  36   24  Klęczany   7
10  Wilczyska  28   25  Zagórzany   7
11  Szalowa  27   26  Biecz nr 2   6
12  Wysowa  25   27  Jankowa   5
13  Biecz nr 1  20   28  Ropica Polska   4
14  Rożnowice  18   29  Siary   3
15  Sędziszowa  17   30  Łużna nr 1   1

 

       RANKING  INDYWIDUALNY 2016
M
Imię i nazwisko
Szkoła pkt
 1   Dawid Podobiński                Bobowa    26
 2  Dawid Ziobrowski  Siedliska  25 
 3  Oktawia Przybyłowicz  Lipinki  22
 4  Patryk Frączek  Lipinki  17
 5  Laura Skrzypek  Wilczyska  13
 Martyna Zagórska  Ropa
 Dawid Zieliński  Uście Gorlickie
 8  Artur Banaś  Sędziszowa  12
 9  Ewelina Kołtko  Uście Gorlickie  10
10   Dominik Kusiak  Ropa   9
 Michał Zieleń  Kobylanka
Wyniki biegów sztafetowych Zagórzany 2016                           

Dark Pub Gorlice triumfuje w lidze mężczyzn GALPS 2016

  W pierwszym rzędzie od lewej: Damian Florek, Piotr Zawiła i Krzysztof Apola. W drugim rzędzie od lewej: Jacek Cembrzyński, Dariusz Święs, Tomasz Michałowski, Mateusz Czapka i Dominik Puścizna. W zespole występowali ponadto: Jakub Rogaliński  i  Jakub Apola.

CERTUS KLĘCZANY - I miejsce w lidze kobiet GALPS 2016

           W pierwszym rzędzie od lewej: Aleksandra Stępkowicz, Julita Dziki i Anna Sarkowicz.          W drugim rzędzie od lewej: Aneta Jędrzejowska, Mirosława Mika, Małgorzata Ryndak i Aneta Czeluśniak. Ponadto w zespole występowała Maria Ryndak.

Triumfatorzy GALPS 2003 - 2016

 
Najlepsze zespoły ligi mężczyzn GALPS 2003 - 2016
BELFER GORLICE (2003,2004), BESKID GORLICE (2005), RADZIK ŁUŻNA (2006), APOLLO SĘKOWA (2007), HYDROTECH BOBOWA (2008, 2009, 2010, 2013), LIBBUD LIBUSZA (2011), TRYBUS SZYMBARK  (2012), KWIATONOWICE (2014), DARK PUB GORLICE (2015, 2016)
 
Najlepsze zespoły ligi kobiet GALPS 2007 - 2016
GRYF SZYMBARK (2007), TYTAN ROPA (2008, 2009), BŁYSKAWICA 
DOMINIKOWICE (2010), MEDIAEXPERT SZYMBARK (2011, 2012),
CERTUS KLĘCZANY (2013, 2015, 2016), OMEGA ROPA (2014)  
 
Triumfatorzy (pięciokrotnie)
 Krzysztof Jędrzejowski, Paweł Martuszewski, Marek Olszanecki
 Triumfatorzy (czterokrotnie)
   Krzysztof Płaziński, Sylwester Szczepanek, Sebastian  Tkacz
Triumfatorzy (trzykrotnie)
Krzysztof Apola, Tomasz Chmura,  Aneta Czeluśniak, Damian Florek,
Wojciech Gorzkowicz, Katarzyna Hajduk/Kuk, Mateusz  Kuś,
Ewelina Lewińska, Mirosława Mika, Wiesław  Oratowski, Jakub Rogaliński, Magdalena Ryzner/Klocek, Robert Stanula, Marek Szymczyk,
Tomasz Szymczyk, Agata Ryzner/Trybus.
Triumfatorzy (dwukrotnie)
Jacek Cembrzyński, Jolanta Cieśla, Paulina Cyran, Justyna Deć, 
Magdalena Deć, Honorata Dembska, Franciszek Dziedziak, Karolina Firlit, Ewelina Górowska, Joanna Honkowicz, Katarzyna  KukułaMagdalena Kukuła,  Agnieszka Laskoś, Łukasz Ludwin, Wojciech Makowski, Jakub Marszał,  Tomasz Michałowski, Tomasz Mysłakowski, Adam Orłowski, Karolina Różycka, Damian Rybczyk, Małgorzata Ryndak, Anna Sarkowicz, Agnieszka Spólnik, Tomasz Szura, Robert Szymczyk, Damian Świątański, Dariusz Święs, Justyna Turek, Jan Wacławczyk, Mariola Wałęga, Patrycja Wszołek, Piotr Zawiła.
 

 

Klasyfikacja GALPS kat.mężczyzn 2003 - 2016

M
Nazwa zespołu
pkt
  1
 INTERNET  OMEGANET        Radzik, Hydrotech 
 224
2
 GALICJA KLĘCZANY     Wietecha, FerajnaVision
 203
3  LIBBUD LIBUSZA                  Proxima, Wodbud  191
  4
 ESKULAP LIBUSZA
 182
  5  DARK PUB GORLICE                          Beskid   169
 TYTAN ROPA                              Spólbud, Spólnik
  7
 AREX GORLICE       Belfer, Budowlanka, Gwarant
 165
  8
 TRYBUS SZYMBARK I                            Zychbud
 154
  9
 BŁYSKAWICA DOMINIKOWICE
 128
 10
 KWIATONOWICE
 127
 11
 CHAOS KOBYLANKA                UKS Kobylanka
 109
 12
 APOLLO SĘKOWA
  97
 13
 UŚCIE GORLICKIE                                        Husar
  94
 14
 BRAMS KOBYLANKA
  82
 15
 TRYBUS SZYMBARK II               Gryf, Zychbud
  58
 16
 MOSZCZANKA MOSZCZENICA
  57
 17  JUNIOR SIARY   42
 18
 RADOŚĆ DOMINIKOWICE                    Stefan
  41
 19
 BIELANKA
  32
 20
 SZALOWA                                    Szansa,  Masakra
  29
 21
 PŁOMIEŃ KLĘCZANY                  Duda, Anmar
  28
 22
 MDPF MEBLE GORLICE                         Rockfin
  23
 23  HAŻBUD GORLICE   21
 24  DELIKATESY CENTRUM STRÓŻÓWKA   14
 WOLA ŁUŻAŃSKA   14
 26  ENERGY LIBUSZA    9
 27  MOSZCZANKA MOSZCZENICA II    6
 28  FIREMANS GORLICE    4
 29
 BŁYSKAWICA KRYG                            Nafta
   3
 30  UKS KROMER GORLICE    2
 LKS ŁUŻNA    2

© 2016 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne