Aktualności

Wyróżnienia za osiągnięcia w sporcie szkolnym 2017/2018

 
Lista 36 uczniów wyróżnionych
nagrodami Wójta Gminy Gorlice  za wyniki osiągnięte w  szkolnym wspołzawodnictwie sportowym na szczeblu powiatu gorlickiego i województwa małopolskiego,  w roku szkolnym 2017/2018
  • Zespół Szkoły Podstawowej w Szymbarku w składzie: Bartłomiej Czochór, Jakub Durlak, Kacper Górski,Kamil Haluch, Karol Kusiak, Gabriel Labut, Jacek Myśliwy, Wojciech Stawiarz,Dawid Wszołek, Kamil Ziobrowski - I miejsce podczas wojewódzkich i powiatowych zawodów w sztafetowych biegach przełajowych,     
  • Paweł Bober (Szkoła Podstawowa w Kobylance) - II miejsce w pchnięciu kulą podczas wojewódzkich, indywidualnych zawodów lekkoatletycznych, I miejsce w tej konkurencji podczas zawodów powiatowych,
  • Michał Zieleń (Szkoła Podstawowa w Kobylance) – II miejsce w biegu na 1000 metrów podczas wojewódzkich, indywidualnych zawodów lekkoatletycznych, I miejsce w tej konkurencji  podczas zawodów powiatowych,
  • Jakub Durlak (Szkoła Podstawowa w Szymbarku)  - III miejsce w biegu na 1000 metrów podczas wojewódzkich, indywidualnych zawodów lekkoatletycznych, III miejsce w tej konkurencji podczas zawodów powiatowych,
  • zespół Szkoły Podstawowej w Szymbarku w składzie: Jakub Durlak, Kacper Górski, Karol Kusiak i Kamil Ziobrowski - III miejsce podczas wojewódzkich zawodów w drużynowych biegach przełajowych, I miejsce w tej rywalizacji podczas zawodów powiatowych
  • Zuzanna Zawadowicz (Szkoła Podstawowa  w  Ropicy Polskiej) – V miejsce w zawodach wojewódzkich w pływaniu na dystansie 25 m stylem grzbietowym, I miejsce na tym dystansie podczas zawodów powiatowych,
  • Paweł Bober (Szkoła Podstawowa w Kobylance) -  V miejsce w w rzucie oszczepem podczas wojewódzkich, indywidualnych zawodów lekkoatletycznych,  I miejsce w tej konkurencji podczas zawodów powiatowych,
  • Kamil Haluch (Szkoła Podstawowa w Szymbarku) - VI miejsce w skoku w dal podczas wojewódzkich, indywidualnych zawodów lekkoatletycznych, II miejsce w tej konkurencji podczas zawodów powiatowych,
  • zespół Szkoły Podstawowej w Kobylance w składzie: Paweł Bober, Oskar Cop, Jan Dusza, Eryk Hotloś, Jakub Kalisz, Piotr Plata, Mateusz Rączkowski, Rafał Sasak, Filip Świerz, Kacper Świerz i Michał Zieleń  – VI miejsce w wojewódzkich zawodach ligi  lekkoatletycznej, I miejsce w tej rywalizacji podczas zawodów powiatowych,
  • Mateusz Rączkowski (Szkoła Podstawowa w Kobylance) -  VII miejsce w pchnięciu kulą podczas wojewódzkich, indywidualnych zawodów lekkoatletycznych, I miejsce w skoku w dal podczas zawodów powiatowych,
  • drużyna Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kwiatonowicach w składzie: Barbara Bajorek, Julia Bugno i Aleksandra Pierz  - VII miejsce w wojewódzkich zawodach w badmintonie, I miejsce w tej rywalizacji podczas zawodów powiatowych,
  • zespół Szkoły Podstawowej w Kobylance składzie: Paweł Bober, Kacper Świerz, Mateusz Rączkowski i Michał Zieleń  - VII miejsce w sztafecie 4 x 100 m podczas wojewódzkich, indywidualnych zawodów lekkoatletycznych,
  • Anna Pawłowska (Szkoła Podstawowa w Dominikowicach) - X miejsce w wojewódzkich zawodach w pływaniu na dystansie 25 m stylem grzbietowym, I miejsce na tym dystansie podczas zawodów powiatowych,
  • Karolina Brej (Szkoła Podstawowa w Kobylance)  – I miejsce w pchnięciu kulą podczas powiatowych, indywidualnych zawodów lekkoatletycznych
  • Weronika Kaleta (Szkoła Podstawowa w Stróżówce) - I miejsce podczas powiatowych zawodów pływackich na dystansie 50 m stylem klasycznym,
  • Szymon Labut (Szkoła Podstawowa w Ropicy Polskiej) - I miejsce  podczas powiatowych  zawodów pływackich na dystansie 50 m stylem klasycznym,
  • Jakub Pawłowski (Szkoła Podstawowa w Dominikowicach) - I miejsce  podczas powiatowych zawodów pływackich na dystansie 50 m stylem grzbietowym.
  • zespół Szkoły Podstawowej w Szymbarku w składzie: Dominik Myśliwy, Daniel Przybylski i Mikołaj Trybus  - I miejsce podczas powiatowych zawodów w badmintonie,
  • Filip Cetnarowicz, Bartosz Rzepka (Szkoła Podstawowa w Kobylance) – I miejsce wraz z zespołem podczas powiatowych zawodów ligi lekkoatletycznej,
  • Igor Kopczyński (Szkoła Podstawowa w Szymbarku) - I miejsce wraz z zespołem podczas powiatowych zawodów w sztafetowych biegach przełajowych. 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gminy Gorlice 1995 - 2018

Poniżej klasyfikacja punktowa obejmująca współzawodnictwo sportowe organizowane w latach 1995 - 2018  w ramach dwudziestu trzech edycji Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Gorlice

 
m
Szkoła
pkt
 I  II III IV V VI VII  VIII  IX
  1    Kobylanka 4823 13   9    -   1    -    -     -  -   -  
2
 Szymbark
4278
9 6 2 4 1 1 - - -
3
 Dominikowice  
4067
1 6  11  3 1 1 - - -
4
 Zagórzany
3502
- 1 4  6  5 5 1 1 -
5
 Ropica Polska
2781
- - 1 4 7 3 5 3 -
6
 Bystra
2770
- - 2 - 8   4     2   7 -
7
 Klęczany
2442
- 1 - 4 1 2 10 3 2
8
 Stróżówka
2037
- - 3 2 1 3 3 3 8
9
 Kwiatonowice
1730
- - - - - 3 1 6 13

Powiatowa liga lekkoatletyczna - Bobowa - 29.05.2018

Uczniowie z Kobylanki zdobyli mistrzostwo powiatu gorlickiego w drużynowej lidze lekkoatletycznej z dorobkiem 1159 pkt, podczas zawodów które odbyły się na stadionie w Bobowej. Na dorobek ekipy z Kobylanki kierowanej przez Jerzego Dziedziaka i Edwarda Babisia złożyły się następujące wyniki : Bober Paweł (pchnięcie kulą -144 pkt), Zieleń Michał (bieg na 1000 m - 140 pkt), Rączkowski Mateusz (skok w dal - 135 pkt),  Świerz Kacper, Dusza Jan, Zieleń Michał, Rączkowski Mateusz - (sztafeta 4 x 100 m. - 126 pkt), Jan Dusza (bieg na 100 m - 94 pkt),  Świerz Kacper (skok w dal - 86 pkt), Świerz Filip (bieg na 300 m. - 84 pkt), Rzepka Bartosz (bieg na 300 m - 76 pkt), Kalisz Jakub (bieg na 300 m. - 74 pkt), Hotloś Eryk (bieg na 100 m - 72 pkt), Cetnarowicz Filip (bieg na 1000 m - 65 pkt) oraz Plata Piotr (bieg na 100 m - 63 pkt). W zespole wystąpili też:  Patryk Styrczula, Miłosz Haluch i Jakub Kosiba. Zespół dziewcząt z Kobylanki z wynikiem 1056 pkt zajął w powiatowych zmaganiach lekkoatletycznych II miejsce, ulegając tylko dziewczętom  z Ropy. 

Ochrona Danych Osobowych

 

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zarząd Szkolnego Związku Sportowego Gminy Gorlice informuje, że działa z poszanowaniem Państwa prawa do decydowania o swoich danych osobowych zgodnie z Konstytucją, z której wynika obowiązek stosowania od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz.UE L119 z dnia 4 maja 2016 roku) - nazywanego ogólnie RODO. Wypełniając obowiązek uregulowany zapisami art.13 RODO informujemy:

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice z siedzibą w Kobylance 630, e - mail: szs@gmina.gorlice.pl
  2. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania i do ich przenoszenia, ograniczenia przetwarzania i sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do do usunięcia swoich danych.
  3. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa, przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania wskazanych w pkt 2, lecz nie krócej niż okres wskazany w przepisach o archiwizacji lub innych przepisach prawa.
  4. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa.
  5. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w SZS Gminy Gorlice stanowią: zgoda, obowiązek prawny lub wykonywanie umowy zgodnie z art.6, ust. 1 RODO.
  6. W przypadku przetwarzania danych na podstawie zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Dziekujemy Państwu za zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną Szkolnego Związku Sportowego Gminy Gorlice. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby Państwa dane były przetwarzane w sposób zgodny z prawem i zapewniający ich bezpieczeństwo.

                                                                                                                                                  Zarząd Szkolnego Związku Sportowego Gminy Gorlice

Wojewódzkie drużynowe biegi przełajowe - Nowy Targ -16.05.2018

Reprezentanci Szkoły Podstawowej w Szymbarku: Jakub Durlak, Kacper Górski, Kamil Ziobrowski, Karol Kusiak wraz z opiekunem Zbigniewem Dudkiem, wywalczyli mistrzostwo powiatu gorlickiego oraz brązowy medal wojewódzkich, drużynowych biegów przełajowych w kategorii młodzieży (rocznik 2002-2004).

Czwórbój lekkoatletyczny - Kobylanka 14.05.2018

   

Klasyfikacja drużynowa
Dziewczęta Chłopcy
1  Kobylanka  958  1  Kobylanka  671 
2  Szymbark 823 2  Dominikowice 665
3  Zagórzany 812 3  Szymbark 616
4  Bystra 776 4  Bystra 589
5  Stróżówka 660 5  Ropica Polska 442
6  Dominikowice 484 6  Klęczany 355
7  Klęczany 379 7  Zagórzany 352
8  Ropica Polska 311 8  Stróżówka 248
 9   Kwiatonowice 92  9   Kwiatonowice 95
Najlepsi indywidualnie
1  Dutka Daria                 Za 233 1  Przybyło Mateusz   Do 197
2  Ligęza Aleksandra         By 217 2  Moroń Kamil            By  194
3  Czyżykiewicz Weronika  Ko  208 3  Dutka Jakub            Ko 172
4  Niemiec Klaudia            Ko 206 4  Rówiński Patryk       Sz 156
5  Zielińska Kinga              Za 205 5  Kosiba Maciej          Sz 152
6  Bambrowicz Magdalena  St 196 6  Zieliński Przemysław Ko 144

© 2018 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne