Aktualności

XVII Gorlicka Amatorska Liga Piłki Siatkowej 2018/2019

 

                  MECZE FINAŁOWE GALPS         Szymbark 16-17.03.2019
    Mecz finałowy mężczyzn o III miejsce
Klęczany  Moszczanka Moszczenica
3 : 1   (25:18, 16:25, 25:17, 25:12)

Juruś (16), Radzik (13), Duda (12),  Gryga (11), Reczek (9), Urbanik (4), Liana (L) oraz Wszołek i Tarsa.

Kucharczyk (16), Kukuła (12), Derkacz (8), M. Brach (4), J. Brach (3), K. Brach (2).
Mecz finałowy mężczyzn o I miejsce
Trybus Szymbark Rawian Glass Kwiatonowice
2 : 3   (25:23, 28:26, 22:25, 26:28, 14:16)
Klocek (23), K. Dygoń (20), B. Dudek (11),  Duda (10),  Motyka (2),  K. Cetnarowski (2), T. Cetnarowski (L)

Bugno (26), Zawiła (18), K. Stężalski (12), Śliwa (12), J. Stężalski (10), Łukasik (3), R. Stężalski (1 - L) 

Mecz finałowy kobiet o I miejsce
Club 4 x 4 Szymbark Omega Ropa
3 : 1  (25:12, 25:23, 20:25, 25:22)
Dziki (13), Grzesiak (13), Zastępa (13), Jajko (11), Dembska (6), Deć (4), Mołda (L). K. Drąg (25), Płazińska (9), Flądro (6), Żegleń (5), Szczepanik (2), A.Drąg (1), Mika (L)
Rewanżowy mecz finałowy mężczyzn o III miejsce
Moszczanka Moszczenica Klęczany
1 : 3  (25:23, 23:25, 21:25, 17:25)         {  0 : 2 }

Dąbrowski (16), Kucharczyk (13), Kukuła (10), Derkacz (7), M.Brach (5), Dziadzio (4)

Reczek (14), Duda (13), Juruś (11), Gryga (10), Radzik (10), Urbanik (3), Wszołek (3), Wałęga (2).

Rewanżowy mecz finałowy mężczyzn o I miejsce
Rawian Glass Kwiatonowice Trybus Szymbark
0 : 3  (19:25, 20:25, 20:25)           { 1 : 1 }             [ złoty set: 1 : 15 ]

J. Stężalski (9), Zawiła (7), K. Stężalski (6), Bugno (5), Śliwa (5), Łukasik (1), R. Stężalski (L), J. Stężalski (L)

J. Dudek (20), Klocek (12), B. Dudek (11), K. Dygoń (8), Motyka (4),             K. Cetnarowski (3), T. Cetnarowski (2 - L)
I miejsce - TRYBUS SZYMBARK
II miejsce - Rawian Glass Kwiatonowice
III miejsce - Klęczany
IV miejsce - LKS Moszczanka Moszczenica
Rewanżowy mecz finałowy kobiet o I miejsce
Omega Ropa Club 4 x 4 Szymbark
0 : 3  (22:25, 22:25, 24:26)            { 0 : 2 }
Zastępa (14), Grzesiak (9), Jajko (7), Dziki (7), Deć (3), Dembska (3), Mołda (1 - L), Trybus K. Drąg (18), Dynarowicz (11), Sorota (6), Żegleń (6), Flądro (4), Płazińska (4), Mika (L) oraz A. Drąg.
I miejsce - CLUB 4 x 4 SZYMBARK
II miejsce - Omega Ropa
Najskuteczniejsze zawodniczki  meczów finałowych
Club 4 x 4 Szymbark: Klaudia Zastępa (27), Patrycja Grzesiak (22), Julita Dziki (20), Izabela Jajko (18), Honorata Dembska (9).   Omega Ropa: Katarzyna Drąg (43), Alicja Płazińska (13), Oliwia Żegleń i Magdalena Dynarowicz( po 11)
Najskuteczniejsi zawodnicy  rundy finałowej
Trybus Szymbark: Kamil Dygoń (70), Jacek Klocek (54), Bartłomiej Dudek (52), Sebastian Duda (37), Jakub Dudek (35).  Rawian Glass Kwiatonowice: Dariusz Bugno i Marcin Zawiła (po 51), Jarosław Stężalski (41), Jakub Śliwa (34).     Klęczany: Dawid Duda (57), Bartosz Reczek (45), Patryk Radzik (41).  Moszczanka Moszczenica: Damian Kucharczyk (43), Radosław Kukuła (32), Dawid Derkacz (30).
                                         

Triumfatorzy GALPS 2002 - 2019

Najlepsze zespoły ligi mężczyzn GALPS 2002 - 2019
BELFER GORLICE (2003,2004), BESKID GORLICE (2005), RADZIK ŁUŻNA (2006), APOLLO SĘKOWA (2007), HYDROTECH BOBOWA (2008,2009,2010,2013), LIBBUD LIBUSZA (2011), TRYBUS SZYMBARK (2012,2017,2018, 2019), KWIATONOWICE (2014), DARK PUB GORLICE (2015,2016)
 
Najlepsze zespoły ligi kobiet GALPS 2007 - 2019
          GRYF SZYMBARK (2007), TYTAN ROPA (2008,2009), BŁYSKAWICA DOMINIKOWICE (2010), MEDIAEXPERT SZYMBARK (2011,2012), CERTUS KLĘCZANY (2013,2015,2016), OMEGA ROPA (2014), CLUB 4 x 4 SZYMBARK (2019) 
 
Triumfatorzy (pięciokrotnie)
 KRZYSZTOF JĘDRZEJOWSKI, PAWEŁ MARTUSZEWSKI, MAREK OLSZANECKI
 
 Triumfatorzy (czterokrotnie)
  Tomasz Cetnarowski, Bartłomiej Dudek, Kamil Dygoń, Magdalena Ryzner/Klocek, Krzysztof Płaziński,  Sylwester Szczepanek, Sebastian  Tkacz, Agata Ryzner/Trybus
 
Triumfatorzy (trzykrotnie)
Krzysztof Apola, Krzysztof Cetnarowski, Tomasz Chmura, Aneta Czeluśniak, Magdalena Deć, Honorata Dembska,Sebastian Duda, Jakub Dudek, Mieczysław Dygoń, Damian Florek, Wojciech Gorzkowicz, Katarzyna Hajduk/Kuk, Mateusz  Kuś, Ewelina Lewińska, Mirosława Mika, Szymon Motyka, Wiesław  Oratowski, Jakub Rogaliński, Szymon Różycki, Robert Stanula, Marek Szymczyk, Tomasz Szymczyk, Dominik Tumidajski
 
Triumfatorzy (dwukrotnie)
Jacek Cembrzyński,  Jolanta Cieśla, Paulina Cyran, Justyna Deć, Zbigniew Dudek, Franciszek Dziedziak, Julita Dziki, Karolina Firlit, Ewelina Górowska, Adrian Haluch, Joanna Honkowicz, Karolina Karp, Katarzyna  Kukuła,  Magdalena Kukuła,  Agnieszka Laskoś, Łukasz Ludwin, Wojciech Makowski, Jakub Marszał,  Tomasz Michałowski,  Tomasz Mysłakowski, Adam Orłowski, Karolina Różycka,  Damian Rybczyk, Małgorzata Ryndak, Anna Sarkowicz, Przemysław Siwiak, Agnieszka Spólnik, Tomasz Szura, Robert Szymczyk, Damian Świątański, Dariusz Święs,  Justyna Turek, Jan Wacławczyk, Mariola Wałęga, Patrycja Wszołek, Piotr Zawiła

XVII Gorlicka Amatorska Liga Piłki Siatkowej 2018/2019

 

RUNDA FINAŁOWA GALPS 2018/2019    Szymbark, 9-10.03.2019
Wyniki meczów półfinałowych mężczyzn             09.03.2019
Rawian Glass Kwiatonowice   Moszczanka Moszczenica
3 : 0    (25:18, 25:19, 25:15)
Bugno (15), Zawiła (13), J.Stężalski (12), Śliwa (6), K.Stężalski (5), Łukasik (3),  R.Stężalski (L)  oraz Dziki.
Kukuła (10), Derkacz (8), Dąbrowski (7), Kucharczyk (4), J. Brach (2), Dziadzio (2), K.Brach (L) oraz M. Brach 
Trybus Szymbark Klęczany
3 : 1   (25:18, 25:13, 23:25, 25:20)
K.Dygoń (19), Duda (16), J. Dudek (15), B.Dudek (13),Motyka (8), K.Cetnarowski (7), T.Cetnarowski(L)

Duda (18), Radzik (9), Reczek (9), H.Dobek (6), Urbanik (6), Gryga (3), Wszołek (1), Juruś (L), Liana (L)

Mecz o III miejsce kobiet
Certus Klęczany Chili Kobylanka
3 : 1    (25:11, 25:15, 23:25, 25:7)
Liana, Machniewicz, Rączkowska, Trojanowicz, Trzaskoś, Wilczyńska i Szary (L). Kwarcińska, Łaszyn, Mazur, Sasak, Śliwa, Świerz i Woś (L) oraz Brej i Osikowicz.
Wyniki rewanżowych meczów półfinałowych mężczyzn     10.03.2019
Moszczanka Moszczenica Rawian Glass Kwiatonowice
0 : 3  (15:25, 13:25, 16:25)        { 0 : 2 }
Kucharczyk (10), Derkacz (7), J.Brach (3), Dąbrowski (3), Dziadzio (2) i M.Brach oraz K.Brach (L).
Zawiła (13), Śliwa (11), J.Stężalski (10), K.Stężalski (7), Bugno (5), Łukasik (1), P.Brach (1), R.Stężalski (L)  oraz Dziki.
                         Awans do finału A - Rawian Glass Kwiatonowice                    Finał B - Moszczanka Moszczenica
Klęczany    Trybus Szymbark
1 : 3  (36:38, 20:25, 25:21, 22:25)       { 0 : 2 }

H.Dobek (17), Duda (14), Reczek (13), Radzik (9), Urbanik (8), Gryga (1),  Wszołek, Juruś (L), Liana (L.)

K.Dygoń (23), Klocek (19), B.Dudek (17), Duda (11), Motyka (8),  K.Cetnarowski (7), T.Cetnarowski(L).
Awans do finału A - Trybus Szymbark          Finał B - Klęczany
Rewanżowy mecz o III miejsce kobiet
Chili Kobylanka Certus Klęczany
0 : 3    (20:25, 8:25, 11:25)       { 0 : 2 }
}Brej, Kwarcińska, Łaszyn, D. Mazur,  Sasak, Śliwa i Woś (L) oraz  L.Mazur i Osikowicz. Liana, Machniewicz, Przepióra, Sarkowicz, Trzaskoś, Wilczyńska  oraz Mika
III miejsce: Certus Klęczany            
IV miejsce: Chili Kobylanka
                                                                   

Piłka siatkowa dziewcząt i chłopców, kat. dzieci - Szymbark 20-21.02.2019

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Szymbarku kierowani przez Edytę Ziółkowską najlepsze w gminnym turnieju piłki siatkowej w kategorii dzieci. Dziewczęta z Szymbarku pokonały w finale swoje przeciwniczki z Kobylanki 2 : 0. W meczu o trzecie miejsce Stróżówka zwycieżyła 2 : 0 Klęczany.  Dalsze miejsca zajęły zespoły z Dominikowic, Ropicy Polskiej i Bystrej. Zespół z Szymbarku występował w składzie: Patrycja Augustyn, Weronika Cetnarowska, Agnieszka Kłapacz, Zuzanna Koszyk, Julia Krok, Natalia Kusiak, Martyna Pękala, Monika Stawiarz, Anna Tomasik i Karolina Wójcik. W turnieju chłopców zwyciężyli podopieczni Sławomira Gorzkowicza ze Stróżówki. W meczu finałowym pokonali swoich rówieśników z Kobylanki 2 : 1, w meczu o trzecie miejsce Szymbark zwyciężył Klęczany 2 : 1. Dalsze miejsca zajęły zespoły z Dominikowic, Ropicy Polskiej, Bystrej i Kwiatonowic. Chłopcy ze Stróżówki występowali w składzie: Dawid Brzęk, Tomasz Gogola, Oliwier Janik, Kacper Miarecki, Tomasz Michałek, Karol Musz, Kacper Skrobot, Jakub Smoła, Patryk Ziomek i Łukasz Tokarski.


© 2019 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne