Skok wzwyż

 
      Dziewczęta
M
Wynik 
Nazwisko i  imię 
Szkoła 
Rok 
Miejsce 
 1
1,55
 HONC DOMINIKA
 Kobylanka
2007
 Sękowa
 2
 1,55
 Kluska Katarzyna
 Kobylanka
 2008
 Rzeszów
 3
 1,53
 Cetnarowicz Anna
 2011
 Kraków
 4
 1,50
 Kwarcińska Magdalena
 2012
 Rzeszów
 5
 1,48
 Hajduk Anna
 2007
 Sękowa
 6  1,44  Rogulska Maria  2018  Tarnów
 7  1,40  Hyziak Justyna  Dominikowice  2008  Kobylanka
 8  Kudłaty Paulina  Kobylanka  2010  Sękowa
 9  Rachel Małgorzata  2012  Kraków
10  Skórska Patrycja  2019  Gorlice
11  1,39  Osikowicz Patrycja  2007  Sękowa
12
 1,38
 Łukaszyk Katarzyna  2008
13  1,35  Zawisza Patrycja  1999  Gorlice
14  Krzemińska Joanna  2004  Kobylanka
15  Gutter Anna  2008  Rzeszów
16  Niżnik Angelika  Dominikowice  2010  Kobylanka
17  Brej Karolina  Kobylanka  2016  Krosno
18  1,33  Zastępa Ewelina              Dominikowice  2006  Kobylanka
19  Bedus Agata  Klęczany  2014
20  1,31  Mazur Klaudia  Kobylanka  2015
21  Łaszyn Anna  2016
22  Bargieł Martyna  Zagórzany   2018
23  1,30  Augustyn Magdalena  Kobylanka  1994
24  Afek Karolina  1996
25  Szymczyk Jadwiga  2002
      Chłopcy
 M
Wynik 
Nazwisko i imię 
Szkoła 
Rok 
Miejsce 
 1
1,80
 GÓRA ŁUKASZ
 Szymbark
2013
 Kobylanka
 2
 1,76
 Krupczak Gniewomir
 Kobylanka
 2008
 Kobylanka
 3
 1,75
 Stępień Łukasz
 2003
 Kraków
 4  Szpyrka Adam  2015  Kobylanka
 5
 1,70
 Tenerowicz Tomasz
 1985
 Nowy Sącz
 6
 Dobek Arkadiusz
 2005
 Kobylanka
 7
 Ćwiklik Sylwester
 Zagórzany
 2009
 8
 Reczek Bartosz
 Klęczany
 2013
 9  Cop Oskar  Kobylanka  2018
10
 1,65
 Przybyło Kamil
 Dominikowice
 2008
11
 Przybyło Przemysław
 2013
12  Augustyn Mateusz  Kobylanka  2015  Krosno
13  Świerz Kacper  2019  Kraków
14
 1,64
 Żmigrodzki Mateusz
 1999
 Gorlice
15  Kowalski Przemysław  2006  Sękowa
16  Ślarski Przemysław  2008
17  Myśliwy Jacek  Szymbark  2018  Kobylanka
18  1,63  Wanat Maciej  Zagórzany  2005
19  1,61  Woźniak Kamil  Kobylanka  2015  Lipinki
20  Siarkowicz Rafał  Zagórzany  2015  Kobylanka
21  Mitoraj Krzysztof  2016
22  Haluch Kamil  Szymbark  2018
23  1,60  Gucfa Przemysław  Kobylanka  2005  Sękowa
24  Woźniak Arkadiusz  2012
25  Sołtysik Michał  Zagórzany  2013  Kobylanka
26  Skwira Marek  Klęczany

 


Dominika HoncŁukasz GóraKatarzyna Kluska
Gniewomir Krupczak

© 2019 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne