Skok wzwyż

 
      Dziewczęta
M
Wynik 
Nazwisko i  imię 
Szkoła 
Rok 
Miejsce 
 1
 1,55
 KLUSKA  KATARZYNA
 Kobylanka
 2008
 Rzeszów
 2
 1,54
 Honc Dominika
 Kobylanka
 2007
 Sękowa
 3
 1,53
 Cetnarowicz Anna
 2011
 Kraków
 4
 1,50
 Kwarcińska Magdalena
 2012
 Rzeszów
 5
 1,48
 Hajduk Anna
 2007
 Sękowa
 6  1,44  Rogulska Maria  2018  Tarnów
 7  1,40  Hyziak Justyna  Dominikowice  2008  Kobylanka
 8  Kudłaty Paulina  Kobylanka  2010  Sękowa
 9  Rachel Małgorzata  2012  Kraków
10  1,39  Osikowicz Patrycja  2007  Sękowa
11
 1,38
 Łukaszyk Katarzyna  2008
12  1,35  Zawisza Patrycja  1999  Gorlice
13  Krzemińska Joanna  2004  Kobylanka
14  Gutter Anna  2008  Rzeszów
15  Niżnik Angelika  Dominikowice  2010  Kobylanka
16  Brej Karolina  Kobylanka  2016  Krosno
17  1,33  Zastępa Ewelina              Dominikowice  2006  Kobylanka
18  Bedus Agata  Klęczany  2014
19  1,31  Mazur Klaudia  Kobylanka  2015
20  Łaszyn Anna  2016
21  Bargieł Martyna  Zagórzany   2018
22  1,30  Augustyn Magdalena  Kobylanka  1994
23  Afek Karolina  1996
24  Szymczyk Jadwiga  2002
25  Ruchała Izabela  Szymbark  2003
      Chłopcy
 M
Wynik 
Nazwisko i imię 
Szkoła 
Rok 
Miejsce 
 1
 1,80
 GÓRA ŁUKASZ
 Szymbark
 2013
 Kobylanka
 2
 1,76
 Krupczak Gniewomir
 Kobylanka
 2008
 Kobylanka
 3
 1,75
 Stępień Łukasz
 2003
 Kraków
 4  Szpyrka Adam  2015  Kobylanka
 5
 1,70
 Tenerowicz Tomasz
 1985
 Nowy Sącz
 6
 Dobek Arkadiusz
 2005
 Kobylanka
 7
 Ćwiklik Sylwester
 Zagórzany
 2009
 8
 Reczek Bartosz
 Klęczany
 2013
 9  Cop Oskar  Kobylanka  2018
10
 1,65
 Przybyło Kamil
 Dominikowice
 2008
11
 Przybyło Przemysław
 2013
12  Augustyn Mateusz  Kobylanka  2015  Krosno
13
 1,64
 Żmigrodzki Mateusz
 1999
 Gorlice
14  Kowalski Przemysław  2006  Sękowa
15  Ślarski Przemysław  2008
16  Myśliwy Jacek  Szymbark  2018  Kobylanka
17  1,63  Wanat Maciej  Zagórzany  2005
18  1,61  Woźniak Kamil  Kobylanka  2015  Lipinki
19  Siarkowicz Rafał  Zagórzany  2015  Kobylanka
20  Mitoraj Krzysztof  2016
21  Haluch Kamil  Szymbark  2018
22  1,60  Gucfa Przemysław  Kobylanka  2005  Sękowa
23  Woźniak Arkadiusz  2012
24  Sołtysik Michał  Zagórzany  2013  Kobylanka
25  Skwira Marek  Klęczany

 



© 2018 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne