Pchnięcie kulą

 

            Dziewczęta    (kula 3 kg)
 M
Wynik 
Nazwisko i imię 
Szkoła 
Rok 
Miejsce 
 1
 10,45
 KOZIOŁ ANETA
 Kobylanka
 2006
 Siedlce
 2  10,42  Pietrusza Natalia  Kobylanka
 
 2017  Krosno
 3  10,12  Brej Karolina  2017  Tarnów
 4
  9,70
 Czajka Weronika
 2005
 Kobylanka
 5
  9,60
 Kwarcińska Magdalena
 2012
 6
  9,58
 Jamro Zofia
 2012
 7   9,49  Bajorek Weronika  2009  Gorlice
 8
  9,02
 Święch Małgorzata
 Stróżówka
 2006
 Kobylanka
 9
  9,00
 Papużyńska Paulina
 Kobylanka
 2010
 Gorlice
10
  8,97
 Klisiewicz Joanna
 Zagórzany
 2003
 Kobylanka
11
  8,96
 Przybylska Anna
 Szymbark
 2002
12
  8,94
 Urzędowska Anna
 1995
13   8,92  Łukaszyk Katarzyna  Kobylanka  2007  Kraków
14  Wąsacz Ewelina  Dominikowice  2010

 Gorlice

 

Kobylanka

15  Bubniak Gabriela  Klęczany  2014
16   8,87  Krzemińska Joanna  Kobylanka  2004
17   8,82  Mrozek Iwona  Dominikowice  1999
18   8,80  Gajewska Bożena  Zagórzany  1999
19   8,76  Cieśla Natalia  Kobylanka  2016
20   8,74  Karp Katarzyna  Dominikowice  2005
 Kościelniak Karolina  Kobylanka  2009  Gorlice
22   8,72  Jajko Izabela  Szymbark  2015  Kobylanka
23   8,68  Ciślak Katarzyna  2000
24   8,67  Winiarska Ewelina  Kobylanka  1998
25   8,63  Śliwa Aleksandra  2015  Rzeszów
         Chłopcy  (kula 5 kg)
 M
Wynik
Nazwisko i imię 
Szkoła 
Rok 
Miejsce 
 1
 12,66
 DYLĄG SZYMON
 Kobylanka
 2012
 Gorlice
 2
 12,60
 Wal Tomasz
 Kobylanka
 2006
 Kraków
 3  12,47  Rzepka Grzegorz  2003  Kraków
 4  12,27  Bober Paweł  2017  Rzeszów
 5
 12,00
 Lichwała Łukasz
 2014
 Gorlice
 6  11,76  Gryboś Karol  Szymbark  2016  Kobylanka
 7
 11,48
 Moskal Patryk
 Kobylanka
 2010
 Kraków
 8
 11,36
 Ludwin Przemysław
 Dominikowice
 2007
 Kobylanka
 9
 11,18
 Deda Krzysztof
 Ropica Polska
 2008
10  11,03  Mazur Tobiasz  Kobylanka  2016
11  11,01  Basista Patryk  Dominikowice  2016
12  11,00  Augustyn Mateusz  Kobylanka  2015  Kraków
13  10,91  Przybyłowicz Maciej  Klęczany  2008  Gorlice
14
 10,87
 Ślarski Przemysław
 Kobylanka
 2007
 Kobylanka
15  10,84  Wal Daniel  2004
16
 10,82
 Stępień Łukasz
 2003
 Gorlice
17
 10,80
 Juruś Krystian
 2009
 Kobylanka
18
 10,76
 Padoł Paweł
 Szymbark
 2007 
19  10,72  Gorzkowicz Tomasz  Kobylanka  2002
20  10,70  Sekuła Dariusz  Ropica Polska  2012
21  10,62  Leja Łukasz  Zagórzany  2000  Kobylanka
22  10,59  Krzemiński Marcin  Kobylanka  1997
23  Rybczyk Grzegorz  Klęczany  2008
24  10,58  Przybyłowicz Adrian  2015  Gorlice
25  10,42  Litwa Andrzej  Kobylanka  2002  Kobylanka

 


Aneta Kozioł - w środkuNatalia Pietrusza - pierwsza od prawejKarolina Brej
Weronika Czajka (trzecia od prawej)Magdalena Kwarcińska - na najwyższym stopniu podiumSzymon Dyląg - na najwyższym stopniu podium
Tomasz Wal (trzeci od prawej)Grzegorz RzepkaPaweł Bober
Karol Gryboś (w środku)

© 2017 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne