Aktualności

Wyróżnienia za osiągnięcia w sporcie szkolnym 2017/2018

dodano: 2018-06-21 12:28:38
 
Lista 36 uczniów wyróżnionych
nagrodami Wójta Gminy Gorlice  za wyniki osiągnięte w  szkolnym wspołzawodnictwie sportowym na szczeblu powiatu gorlickiego i województwa małopolskiego,  w roku szkolnym 2017/2018
  • Zespół Szkoły Podstawowej w Szymbarku w składzie: Bartłomiej Czochór, Jakub Durlak, Kacper Górski,Kamil Haluch, Karol Kusiak, Gabriel Labut, Jacek Myśliwy, Wojciech Stawiarz,Dawid Wszołek, Kamil Ziobrowski   -  I miejsce podczas wojewódzkich zawodów w sztafetowych biegach przełajowych,     
  • Paweł Bober (Szkoła Podstawowa w Kobylance) - II miejsce w pchnięciu kulą podczas wojewódzkich, indywidualnych zawodów lekkoatletycznych,
  • Michał Zieleń (Szkoła Podstawowa w Kobylance) – II miejsce w biegu na 1000 metrów podczas wojewódzkich, indywidualnych zawodów lekkoatletycznych,
  • Jakub Durlak (Szkoła Podstawowa w Szymbarku)  - III miejsce w biegu na 1000 metrów podczas wojewódzkich, indywidualnych zawodów lekkoatletycznych ,
  • zespół Szkoły Podstawowej w Szymbarku w składzie: Jakub Durlak, Kacper Górski, Karol Kusiak i Kamil Ziobrowski - III miejsce podczas wojewódzkich zawodów w drużynowych biegach przełajowych,
  • Zuzanna Zawadowicz (Szkoła Podstawowa  w  Ropicy Polskiej) – V miejsce w zawodach wojewódzkich w pływaniu na dystansie 25 m stylem grzbietowym,
  • Paweł Bober (Szkoła Podstawowa w Kobylance) -  V miejsce w w rzucie oszczepem podczas wojewódzkich, indywidualnych zawodów lekkoatletycznych,
  • Kamil Haluch (Szkoła Podstawowa w Szymbarku) - VI miejsce w skoku w dal podczas wojewódzkich, indywidualnych zawodów lekkoatletycznych,
  • zespół Szkoły Podstawowej w Kobylance w składzie: Paweł Bober, Oskar Cop, Jan Dusza, Eryk Hotloś, Jakub Kalisz, Piotr Plata, Mateusz Rączkowski, Rafał Sasak, Filip Świerz, Kacper Świerz i Michał Zieleń  – VI miejsce w w wojewódzkich zawodach ligi  lekkoatletycznej,
  • Mateusz Rączkowski (Szkoła Podstawowa w Kobylance) -  VII miejsce w pchnięciu kulą podczas wojewódzkich, indywidualnych zawodów lekkoatletycznych,
  • zespół Szkoły Podstawowej w Kwiatonowicach w składzie: Barbara Bajorek, Julia Bugno i Aleksandra Pierz  - VII miejsce w wojewódzkich zawodach w badmintonie, 
  • zespół Szkoły Podstawowej w Kobylance składzie: Paweł Bober, Kacper Świerz, Mateusz Rączkowski i Michał Zieleń  - VII miejsce w sztafecie 4 x 100 m podczas wojewódzkich, indywidualnych zawodów lekkoatletycznych,
  • Anna Pawłowska (Szkoła Podstawowa w Dominikowicach) - X miejsce w wojewódzkich zawodach w pływaniu na dystansie 25 m stylem grzbietowym,
  • Karolina Brej (Szkoła Podstawowa w Kobylance)  – I miejsce w pchnięciu kulą podczas powiatowych, indywidualnych zawodów lekkoatletycznych
  • Weronika Kaleta (Szkoła Podstawowa w Stróżówce) - I miejsce podczas powiatowych zawodów pływackich na dystansie 50 m stylem klasycznym,
  • Szymon Labut (Szkoła Podstawowa w Ropicy Polskiej) - I miejsce  podczas powiatowych  zawodów pływackich na dystansie 50 m stylem klasycznym,
  • Jakub Pawłowski (Szkoła Podstawowa w Dominikowicach) - I miejsce  podczas powiatowych zawodów pływackich na dystansie 50 m stylem grzbietowym.
  • zespół Szkoły Podstawowej w Szymbarku w składzie: Dominik Myśliwy, Daniel Przybylski i Mikołaj Trybus  - I miejsce w powiatowych zawodach w badmintonie,
  • Filip Cetnarowicz, Bartosz Rzepka (Szkoła Podstawowa w Kobylance) – I miejsce wraz z zespołem w powiatowych zawodach ligi lekkoatletycznej,
  • Igor Kopczyński (Szkoła Podstawowa w Szymbarku) - I miejsce wraz z zespołem w powiatowych zawodach w sztafetowych biegach przełajowych, 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gminy Gorlice 1995 - 2018

dodano: 2018-06-21 14:43:30

Poniżej klasyfikacja punktowa obejmująca współzawodnictwo sportowe organizowane w latach 1995 - 2018  w ramach dwudziestu trzech edycji Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Gorlice

 
m
Szkoła
pkt
 I  II III IV V VI VII  VIII  IX
  1    Kobylanka 4823 13   9    -   1    -    -     -  -   -  
2
 Szymbark
4278
9 6 2 4 1 1 - - -
3
 Dominikowice  
4067
1 6  11  3 1 1 - - -
4
 Zagórzany
3502
- 1 4  6  5 5 1 1 -
5
 Ropica Polska
2781
- - 1 4 7 3 5 3 -
6
 Bystra
2770
- - 2 - 8   4     2   7 -
7
 Klęczany
2442
- 1 - 4 1 2 10 3 2
8
 Stróżówka
2037
- - 3 2 1 3 3 3 8
9
 Kwiatonowice
1730
- - - - - 3 1 6 13

Powiatowa liga lekkoatletyczna - Bobowa - 29.05.2018

dodano: 2018-05-30 13:55:43

Uczniowie z Kobylanki zdobyli mistrzostwo powiatu gorlickiego w drużynowej lidze lekkoatletycznej z dorobkiem 1159 pkt, podczas zawodów które odbyły się na stadionie w Bobowej. Na dorobek ekipy z Kobylanki kierowanej przez Jerzego Dziedziaka i Edwarda Babisia złożyły się następujące wyniki : Bober Paweł (pchnięcie kulą -144 pkt), Zieleń Michał (bieg na 1000 m - 140 pkt), Rączkowski Mateusz (skok w dal - 135 pkt),  Świerz Kacper, Dusza Jan, Zieleń Michał, Rączkowski Mateusz - (sztafeta 4 x 100 m. - 126 pkt), Jan Dusza (bieg na 100 m - 94 pkt),  Świerz Kacper (skok w dal - 86 pkt), Świerz Filip (bieg na 300 m. - 84 pkt), Rzepka Bartosz (bieg na 300 m - 76 pkt), Kalisz Jakub (bieg na 300 m. - 74 pkt), Hotloś Eryk (bieg na 100 m - 72 pkt), Cetnarowicz Filip (bieg na 1000 m - 65 pkt) oraz Plata Piotr (bieg na 100 m - 63 pkt). W zespole wystąpili też:  Patryk Styrczula, Miłosz Haluch i Jakub Kosiba. Zespół dziewcząt z Kobylanki z wynikiem 1056 pkt zajął w powiatowych zmaganiach lekkoatletycznych II miejsce, ulegając tylko dziewczętom  z Ropy. 

Ochrona Danych Osobowych

dodano: 2018-05-28 08:21:46

 

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zarząd Szkolnego Związku Sportowego Gminy Gorlice informuje, że działa z poszanowaniem Państwa prawa do decydowania o swoich danych osobowych zgodnie z Konstytucją, z której wynika obowiązek stosowania od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz.UE L119 z dnia 4 maja 2016 roku) - nazywanego ogólnie RODO. Wypełniając obowiązek uregulowany zapisami art.13 RODO informujemy:

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice z siedzibą w Kobylance 630, e - mail: szs@gmina.gorlice.pl
  2. SZS Gminy Gorlice może przetwarzać dane osobowe w celu przygotowania, organizacji i obsługi imprez sportowych, ich dokumentowania, obsługi księgowej, technicznej i administracyjnej, archiwizacji dokumentów  oraz prowadzenia statystyki wyników sportowych.
  3. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania i do ich przenoszenia, ograniczenia przetwarzania i sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do do usunięcia swoich danych.
  4. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa, przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania wskazanych w pkt 2, lecz nie krócej niż okres wskazany w przepisach o archiwizacji lub innych przepisach prawa.
  5. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa.
  6. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w SZS Gminy Gorlice stanowią: zgoda, obowiązek prawny lub wykonywanie umowy zgodnie z art.6, ust. 1 RODO.
  7. W przypadku przetwarzania danych na podstawie zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Dziekujemy Państwu za zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną Szkolnego Związku Sportowego Gminy Gorlice. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby Państwa dane były przetwarzane w sposób zgodny z prawem i zapewniający ich bezpieczeństwo.

                                                                                                                                                  Zarząd Szkolnego Związku Sportowego Gminy Gorlice

Wojewódzkie drużynowe biegi przełajowe - Nowy Targ -16.05.2018

dodano: 2018-05-22 07:48:29

Reprezentanci Szkoły Podstawowej w Szymbarku: Jakub Durlak, Kacper Górski, Kamil Ziobrowski, Karol Kusiak wraz z opiekunem Zbigniewem Dudkiem, wywalczyli mistrzostwo powiatu gorlickiego oraz brązowy medal wojewódzkich, drużynowych biegów przełajowych w kategorii młodzieży (rocznik 2002-2004).

Czwórbój lekkoatletyczny - Kobylanka 14.05.2018

dodano: 2018-05-15 08:10:08

   

Klasyfikacja drużynowa
Dziewczęta Chłopcy
1  Kobylanka  958  1  Kobylanka  671 
2  Szymbark 823 2  Dominikowice 665
3  Zagórzany 812 3  Szymbark 616
4  Bystra 776 4  Bystra 589
5  Stróżówka 660 5  Ropica Polska 442
6  Dominikowice 484 6  Klęczany 355
7  Klęczany 379 7  Zagórzany 352
8  Ropica Polska 311 8  Stróżówka 248
 9   Kwiatonowice 92  9   Kwiatonowice 95
Najlepsi indywidualnie
1  Dutka Daria                 Za 233 1  Przybyło Mateusz   Do 197
2  Ligęza Aleksandra         By 217 2  Moroń Kamil            By  194
3  Czyżykiewicz Weronika  Ko  208 3  Dutka Jakub            Ko 172
4  Niemiec Klaudia            Ko 206 4  Rówiński Patryk       Sz 156
5  Zielińska Kinga              Za 205 5  Kosiba Maciej          Sz 152
6  Bambrowicz Magdalena  St 196 6  Zieliński Przemysław Ko 144

Lekkoatletyka - Kobylanka 7.05.2018

dodano: 2018-05-07 19:52:56

 

Najlepsi w poszczególnych konkurencjach
Chłopcy Konkurencja Dziewczęta
Mateusz Rączkowski
Kobylanka
Bieg na 100 metrów
Dorota Mazur
Kobylanka
 Karol Kusiak
Szymbark
 Bieg na 300 metrów
 Dorota Mazur
Kobylanka
  Michał Zieleń     
Kobylanka
Bieg na dystansie
1000 m   -   600 m
Klaudia Cetnarowska
Kobylanka
Szymbark
Sztafeta 4 x 100 m
Kobylanka
Kamil Haluch
Szymbark
Skok w dal
Maria Rogulska
Kobylanka
Oskar Cop
Kobylanka
Skok wzwyż
Maria Rogulska
Kobylanka
Paweł Bober
Kobylanka
Pchnięcie kulą
Karolina Brej
Kobylanka
Paweł Bober
Kobylanka
Rzut oszczepem
 Amelia Pyrcioch
Zagórzany

 

Klasyfikacja drużynowa
Kategoria dziewcząt  Kategoria chłopców
 1   Kobylanka    910 1  Kobylanka            1032
2  Szymbark  509 2  Szymbark    943
3  Zagórzany  505  3   Stróżówka    710
4  Bystra  491 4  Ropica Polska    684
5  Klęczany 485 5  Klęczany    657
6  Ropica Polska 449 6  Dominikowice    636
7  Dominikowice 414 7  Zagórzany    524
 Stróżówka 414 8  Bystra    501
9  Kwiatonowice 263 9  Kwiatonowice    280

Drużynowe biegi przełajowe - Zagórzany 27.04.2018

dodano: 2018-05-02 10:57:40

 

Klasyfikacja drużynowa
Dziewczęta rocz.2007-2008 Dziewczęta rocz.2005-2006 Dziewczęta, rocz.2002-2004
 1  Kobylanka 131  1  Kobylanka 93  1  Kobylanka 129
2 Zagórzany 110 2 Bystra 82 2 Szymbark 109
3 Dominikowice 87 3 Szymbark 79 3 Bystra 107
4 Szymbark 78 4 Stróżówka 73 4 Dominikowice 82
5 Ropica Polska 72 5 Zagórzany 52 Zagórzany
Stróżówka 6 Klęczany 35 6 Ropica Polska 65
7 Klęczany 34 7 Dominikowice 31 7 Stróżówka 38
8 Bystra 25 8 Ropica Polska 20 8 Kwiatonowice 33
9 Kwiatonowice 21       9 Klęczany 21
Najlepsi indywidualnie
1  Emilia Szurek      Ko 1  Julia Klimek        By 1  Dorota Mazur       Ko
2  Amelia Trawińska Ko 2  Aleksandra Ligęza By 2  Laura Mazur          Ko
3  Julita Filuś          RP 3  Daria Dutka          Za 3  Klaudia Stawiarska Ko
Klasyfikacja drużynowa
Chłopcy rocz.2007-2008 Chłopcy rocz.2005-2006 Chłopcy rocz.2002-2004
1 Kobylanka 124 1 Szymbark 105 1 Szymbark 126
2 Bystra 92 2 Bystra 91 2 Kobylanka 102
3 Szymbark 80 3 Dominikowice 89 3 Bystra 90
4 Ropica Polska 76 4 Kobylanka 79 4 Ropica Polska 86
5 Dominikowice 75 5 Zagórzany 54 5 Stróżówka 82
6 Stróżówka 72 6 Stróżówka 46 6 Dominikowice 65
7 Klęczany 64 7 Ropica Polska 32 7 Zagórzany 40
8 Zagórzany 49 8 Klęczany 22 8 Klęczany 33
9 Kwiatonowice 34 9 Kwiatonowice 10 9 Kwiatonowice 6
Najlepsi  indywidualnie
1  Eryk Kosiński       Ko 1  Mateusz Przybyło Do 1  Michał Zieleń       Ko
2  Jakub Pawłowski   Do 2  Michał Kłapacz      Sz 2  Jakub Durlak        Sz
3  Mikołaj Pyrcioch   Za 3  Wojciech Ryba      By 3  Dawid Kluk           RP

XVI Gorlicka Amatorska Liga Piłki Siatkowej 2017/2018

dodano: 2018-03-13 09:01:26

 

                  RUNDA FINAŁOWA GALPS         Szymbark 17-18.03.2018
Mecz finałowy o III miejsce
  Rawian Glass Kwiatonowice    Galicja Klęczany
3 : 1    (24:26, 25:20, 25:22, 25:19)

Bugno (24), Zawiła (24),  J. Stężalski  (15), Śliwa (13)  K. Stężalski (8), Łukasik (2),  R. Stężalski (L) 

Radzik (24), H.Dobek (12), Reczek (11),  Batory (6),Rybczyk (2) Wszołek, Liana (L)
Mecz finałowy o I miejsce
Trybus Szymbark Dark Pub Gorlice
3 : 0   (25 : 22, 25 : 18, 25 : 16)
K. Dygoń (14), Haluch (9), Duda (7),  B. Dudek (6), Motyka (5), J.Dudek (3), Różycki (3), K. Cetnarowski, T. Cetnarowski (L)

Michałowski (10), Czupik (6), Szura (6), Czapka (5), Święs (3), Cembrzyński (2), Florek (L), Zawiła. 

Mecz o VII miejsce
Moszczanka Moszczenica Eskulap - Libbud Libusza
3 : 2  (21:25, 23:25, 25:21, 25:17, 15:7)
Dąbrowski (16), Gubała (13), Kukuła (11), Kucharczyk (9), Dziadzio (6), J.Brach (3), K.Brach (L),  M.Brach. Stygar (19), Pawlak (14), Mach (12), Mól (7), Stępkowicz (5), Prokop (3), Pabis (1), Głowiak(L)
Rewanżowy mecz finałowy o III miejsce
Galicja Klęczany Rawian Glass Kwiatonowice
1 : 3  (25:27, 25:22, 18:25, 16:25)         { 0 : 2 }

H.Dobek (19), Reczek (14), Radzik (12), Wałęga (9), Batory (6), Wszołek (2),  Świerk (L) 

Zawiła (20), Bugno (19),  J. Stężalski  (11), Śliwa (9)  K. Stężalski (5), Dziki (4), Łukasik (3), R. Stężalski (L)

Rewanżowy mecz finałowy o I miejsce
Trybus Szymbark    Dark Pub Gorlice
3 : 1  (25:17, 21:25, 25:21, 25:21)         { 2 : 0 }

Haluch (23), K.Dygoń (20), B. Dudek (13), Duda (12), Motyka (4), Różycki (4),  K.Cetnarowski, T. Cetnarowski (L)

 Czupik (15), Szura (13),Czapka (12),   Michałowski (12), Cembrzyński (6), Święs (5), Zawiła (4), Florek (L)
Najskuteczniejsi zawodnicy meczów rundy finałowej
Marcin Zawiła (93), Dariusz Bugno (76), Kamil Dygoń (68), Tomasz Michałowski (62), Tomasz Szura (60), Patryk Radzik (56), Jarosław Stężalski (55), Jakub Śliwa (48), Hubert Dobek (46), Sebastian Duda (46), Mateusz Czupik (46), Bartłomiej Dudek (41), Mateusz Czapka (39), Bartosz Reczek (39), Adrian Haluch (32), Marek Batory (31), Krzysztof Stężalski (31). Rozgrywający: Szymon Motyka (21), Jacek Cembrzyński (20), Piotr Łukasik (10), Łukasz Wszołek (5).
                                         

XVI Gorlicka Amatorska Liga Piłki Siatkowej 2017/2018

dodano: 2018-03-09 14:40:48

 

RUNDA FINAŁOWA GALPS 2017/2018    Klęczany, 10 - 11.03.2018
Wyniki meczów półfinałowych
Rawian Glass Kwiatonowice    Dark Pub Gorlice
2 : 3    (21:25, 19:25, 25:21, 25:23, 10:15)
Zawiła (28), Bugno (15), J.Stężalski  (13),  K.Stężalski (10), Śliwa (8), Łukasik (1),  R.Stężalski (L) 
Michałowski (23), Szura (17), Czapka (12), Czupik (9), Święs (8), Cembrzyński (4), Florek (L).  
Galicja Klęczany Trybus Szymbark
0 : 3   (20:25, 20:25, 9:25)
P.Dobek (8), Reczek (8), Radzik (7), Batory (6), H.Dobek (2), Wałęga (2), Wszołek (1), Liana (L), Rybczyk, Tarsa.

 K.Dygoń (15), B.Dudek (11), Duda     (10), J.Dudek (6), Motyka (4),            K.Cetnarowski (1), T.Cetnarowski (L), Różycki.

Wyniki rewanżowych meczów półfinałowych
Dark Pub Gorlice Rawian Glass Kwiatonowice
2 : 3 (25:18, 24:26, 25:21, 26:28, 11:15)      { 1 : 1 }     "złoty set" 15:12
 Szura (24), Michałowski (17), Czupik (16), Zawiła (11), Czapka (10), Cembrzyński (8), Święs (1), Florek (L).
Zawiła (21), Bugno (18), Śliwa (18),  J.Stężalski (16), K.Stężalski (8),  Łukasik (4), R.Stężalski (L) 
Awans do finału A - Dark Pub Gorlice       Finał B - Rawian Glass Kwiatonowice
Trybus Szymbark    Galicja Klęczany
3 : 1  (25:14, 25:17, 19:25, 25:18)              { 2 : 0 }

 K.Dygoń (19), Duda (17), B.Dudek (11), J.Dudek (10), Motyka (8),  K.Cetnarowski (3), Różycki (2), T.Cetnarowski (L).

 Batory (13), H.Dobek (13), Radzik (13), Wałęga (8), Reczek (6),Wszołek (2), P.Dobek (1), Liana (L), Rybczyk.
Awans do finału A - Trybus Szymbark           Finał B - Galicja Klęczany
                                                                   
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] ... [12] »

© 2018 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne