Aktualności

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gminy Gorlice 1995 - 2019

dodano: 2019-06-19 13:02:21

Klasyfikacja punktowa obejmująca współzawodnictwo sportowe organizowane w latach 1995 - 2019  w ramach dwudziestu czterech edycji Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Gorlice

 
m
Szkoła
pkt
 I  II III IV V VI VII  VIII  IX
 1   Kobylanka   4995   14    9     -   1    -    -     -  -   -  
2
 Szymbark
4446
9 7 2   4    1 1 - - -
3
 Dominikowice  
4157
1 6  11  3 1 2 - - -
4
 Zagórzany
3607
- 1 4  6  6 5 1 1 -
5
 Bystra
2884
- - 1 4 7 3 5 4 -
6
 Ropica Polska
2851
- - 2 1 8   4     2   7 -
7
 Klęczany
2531
- 1 - 4 1 2 11 3 2
8
 Stróżówka
2158
- - 4 2 1 3 3 3 8
9
 Kwiatonowice
1740
- - - - - 3 1 6 14

Wojewódzka drużynowa liga lekkoatletyczna - Kraków 4.06.2019

dodano: 2019-06-06 12:45:54

Zespoły dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej w Kobylance zajęły 3 miejsce yes podczas mistrzostw województwa małopolskiego w drużynowej lidze lekkoatletycznej  w kategorii młodzieży. Drużynę dziewcząt z Kobylanki reprezentowały: Karolina Brej (pchnięcie kulą - 10,68 - 126 pkt), Maria Rogulska (skok wzwyż - 1,35 - 103 pkt),  Zuzanna Warcholik, Weronika Czyżykiewicz, Wiktoria Mikruta, Karolina Brej  (sztafeta 4 x 100 m, 57,39 - 97 pkt), Patrycja Skórska (skok wzwyż - 1,30 - 93 pkt), Klaudia Niemiec (pchnięcie kulą - 8,35 - 92 pkt), Martyna Smalec (bieg na 1000 m - 3,37,10 - 92 pkt), Laura Mazur (bieg na 1000 m - 3,39,12 - 89 pkt), Zuzanna Bajorek (skok wzwyż - 1,25 - 83 pkt), Julita Świerz (pchnięcie kulą - 7,76 - 83 pkt), Wiktoria Mikruta (bieg na 300 m. - 49,64 - 70 pkt), Weronika Czyżykiewicz (bieg na 100 m - 15,27 - 67 pkt), Zuzanna Warcholik (bieg na 100 m - 15,27 - 67 pkt), Martyna Prokop (bieg na 100 m - 15,42 - 63 pkt), Nadia Niemiec (skok w dal - 3,83 - 58 pkt), Klaudia Cetnarowska (bieg na 300 m - 52,16 - 48 pkt) . W skład zespołu chłopców z Kobylanki wchodzili: Paweł Bober (pchnięcie kulą - 13,48 - 151 pkt),  Przemysław Kmiotek, Jan Dusza, Kacper Świerz, Bartomiej Rzepka  (sztafeta 4 x 100 m - 49,12 - 142 pkt), Kacper Świerz (skok wzwyż - 1,65 - 127 pkt), Jan Dusza (bieg na 300 m - 40,02 - 125 pkt), Flip Świerz (bieg na 600 m - 1,36,77 - 115 pkt), Bartłomiej Rzepka (skok wzwyż - 1,55 - 111 pkt), Rafał Sasak (bieg na 200 m przez płotki - 33,49 - 106 pkt), Jakub Kosiba (pchnięcie kulą - 9,22 - 94 pkt), Eryk Hotloś (bieg na 100 m -13,11 - 92), Przemysław Zieliński (skok wzwyż - 1,40 - 86 pkt), Kacper Ptak (skok w dal - 5,09 - 85 pkt), Jakub Gąsior (pchnięcie kulą - 7,88 - 76 pkt), Miłosz Haluch (skok w dal - 4,74 - 68 pkt), Jakub Kalisz (bieg na 1000 m - 3,24,13 - 59 pkt), Jakub Dutka (skok w dal - 4,23 - 46 pkt), Patryk Styrczula (bieg na 1000 m - 3,34,80 - 43 pkt). Dziewczęta  z Kobylanki  zostały wyprzedzone tylko przez zespoły SP 91 z Krakowa i SP2 z Kęt, chłopcy przez zespoły  SP 91 z Krakowa i SP 1 z Suchej Beskidzkiej. Zespołami opiekowali się: Jerzy Dziedziak i Edward Babiś.

Wojewódzkie drużynowe biegi przełajowe - Nowy Targ - 20.05.2019

dodano: 2019-06-06 13:22:07

Ekipa biegaczy ze Szkoły Podstawowej w Szymbarku w składzie: Jakub Durlak (3 miejsce indywidualnie), Igor Kopczyński (15 miejsce), Kacper Górski (16 miejsce), Bartłomiej Czochór (20 miejsce), Kamil Ziobrowski (23 miejsce) i Kacper Wiklowski (30 miejsce) zdobyła złote medale yes podczas wojewódzkich, drużynowych biegów przełajowych w kategorii młodzieży (rocznik 2003-2005). Za zajęte miejsca indywidualnie uzyskali łącznie 379 pkt, wyprzedzając o  64 pkt drugą z klasyfikacji drużynę z Łącka i o 99 pkt rywali z Nowego Targu oraz 10 pozostałych ekip szkolnych. Opiekunem zespołu był Marcin Grzeszczuk. Wcześniej zwyciężyli bezapelacyjnie w zawodach na szczeblu powiatu gorlickiego.

Gminne zawody lekkoatletyczne - Kobylanka - 09.05.2019

dodano: 2019-05-18 10:02:39

 

Najlepsi w poszczególnych konkurencjach
Chłopcy Konkurencja Dziewczęta
Jan Dusza
Kobylanka
Bieg na 100 metrów
Martyna Kamińska
Klęczany
Jan Dusza
Kobylanka
 Bieg na 300 metrów
 Klaudia Stawiarska
Kobylanka
  Jakub Durlak   
Szymbark
Bieg na dystansie
1000 m   -   600 m
Laura Mazur
Kobylanka
Kobylanka
Sztafeta 4 x 100 m
Kobylanka
Kacper Świerz
Kobylanka
Skok w dal
Maria Rogulska
Kobylanka
Bartłomiej Czochór
Szymbark
Skok wzwyż
Maria Rogulska
Kobylanka
Paweł Bober
Kobylanka
Pchnięcie kulą
Karolina Brej
Kobylanka
Rafał Bugno
Zagórzany
Rzut oszczepem
Julia Filus
Bystra
Paweł Bober
Kobylanka
Rzut dyskiem
Karolina Brej
Kobylanka

 

Klasyfikacja drużynowa
Kategoria dziewcząt  Kategoria chłopców
 1   Kobylanka    925 1  Kobylanka            1083
2  Klęczany  699 2  Szymbark    939
3  Bystra  606  3   Zagórzany    744
4  Stróżówka 574 4  Ropica Polska    711
5  Zagórzany 558 5  Bystra    676
6  Szymbark 553 6  Klęczany    641
7  Dominikowice 360 7  Stróżówka    630
8  Ropica Polska 213 8  Dominikowice    541

Gminne, drużynowe biegi przełajowe - Zagórzany - 5.04.2019

dodano: 2019-06-06 07:55:30

 

Klasyfikacja drużynowa
Dziewczęta rocz.2008-2009 Dziewczęta rocz.2006-2007 Dziewczęta, rocz.2003-2005
 1  Bystra 72  1  Szymbark 112  1  Bystra 86
2 Dominikowice 70 2 Kobylanka 96 2 Kobylanka 84
3 Kobylanka 69 3 Zagórzany 78 3 Szymbark 66
4 Szymbark 68 4 Stróżówka 72 4 Zagórzany 55
5 Stróżówka 61 5 Klęczany 63 5 Klęczany 31
6 Zagórzany 48 6 Dominikowice 45 6 Dominikowice 17
7 Klęczany 18 7 Bystra 43 7 Stróżówka 12
  8 Kwiatonowice 19  
Najlepsi indywidualnie
1  Maja Łątka       By 1  Zuzanna Koszyk Sz 1 Klaudia Stawiarska Ko
2  Julia Bal           Ko 2  Emilia Szurek      Ko 2 Laura Mazur         Ko
3  Julia Trybus      St 3  Martyna Pękala   Sz  3 Magdalena Biernacka Za
Klasyfikacja drużynowa
Chłopcy rocz.2008-2009 Chłopcy rocz.2006-2007 Chłopcy rocz.2003-2005
1 Kobylanka 112 1 Szymbark 94 1 Szymbark 103
2 Szymbark 89 2 Dominikowice 73 2 Kobylanka 82
3 Zagórzany 74 3 Kobylanka 70 3 Dominikowice 58
4 Klęczany 71 4 Bystra 52 4 Bystra 54
5 Bystra 67 5 Zagórzany 46 5 Stróżówka 44
6 Stróżówka 50 6 Klęczany 37 6 Zagórzany 43
7 Dominikowice 38 7 Stróżówka 34 7 Klęczany 22
8 Kwiatonowice 27      
pk Szymbark II 48      
Najlepsi  indywidualnie
1  Kacper Smalec  Ko 1 Jakub Pawłowski  Do 1 Jakub Durlak       Sz
2 Adrian Jędrusiak  Kl 2  Karol Tumidajski   Sz 2  Flip Świerz           Ko
3 Maciej Dutka      Ko 3  Michał Kłapacz      Sz 3  Kamil Ziobrowski   Sz

Triumfatorzy GALPS 2002 - 2019

dodano: 2019-03-18 08:05:03
Najlepsze zespoły ligi mężczyzn GALPS 2002 - 2019
BELFER GORLICE (2003,2004), BESKID GORLICE (2005), RADZIK ŁUŻNA (2006), APOLLO SĘKOWA (2007), HYDROTECH BOBOWA (2008,2009,2010,2013), LIBBUD LIBUSZA (2011), TRYBUS SZYMBARK (2012,2017,2018, 2019), KWIATONOWICE (2014), DARK PUB GORLICE (2015,2016)
 
Najlepsze zespoły ligi kobiet GALPS 2007 - 2019
          GRYF SZYMBARK (2007), TYTAN ROPA (2008,2009), BŁYSKAWICA DOMINIKOWICE (2010), MEDIAEXPERT SZYMBARK (2011,2012), CERTUS KLĘCZANY (2013,2015,2016), OMEGA ROPA (2014), CLUB 4 x 4 SZYMBARK (2019) 
 
Triumfatorzy (pięciokrotnie)
 KRZYSZTOF JĘDRZEJOWSKI, PAWEŁ MARTUSZEWSKI, MAREK OLSZANECKI
 
 Triumfatorzy (czterokrotnie)
  Tomasz Cetnarowski, Bartłomiej Dudek, Kamil Dygoń, Magdalena Ryzner/Klocek, Krzysztof Płaziński,  Sylwester Szczepanek, Sebastian  Tkacz, Agata Ryzner/Trybus
 
Triumfatorzy (trzykrotnie)
Krzysztof Apola, Krzysztof Cetnarowski, Tomasz Chmura, Aneta Czeluśniak, Magdalena Deć, Honorata Dembska, Sebastian Duda, Jakub Dudek, Mieczysław Dygoń, Damian Florek, Wojciech Gorzkowicz, Katarzyna Hajduk/Kuk, Mateusz  Kuś, Ewelina Lewińska, Mirosława Mika, Szymon Motyka, Wiesław  Oratowski, Jakub Rogaliński, Szymon Różycki, Robert Stanula, Marek Szymczyk, Tomasz Szymczyk, Dominik Tumidajski
 
Triumfatorzy (dwukrotnie)
Jacek Cembrzyński,  Jolanta Cieśla, Paulina Cyran, Justyna Deć, Zbigniew Dudek, Franciszek Dziedziak, Julita Dziki, Karolina Firlit, Ewelina Górowska, Adrian Haluch, Joanna Honkowicz, Karolina Karp, Katarzyna  Kukuła,  Magdalena Kukuła,  Agnieszka Laskoś, Łukasz Ludwin, Wojciech Makowski, Jakub Marszał,  Tomasz Michałowski,  Tomasz Mysłakowski, Adam Orłowski, Karolina Różycka,  Damian Rybczyk, Małgorzata Ryndak, Anna Sarkowicz, Przemysław Siwiak, Agnieszka Spólnik, Tomasz Szura, Robert Szymczyk, Damian Świątański, Dariusz Święs,  Justyna Turek, Jan Wacławczyk, Mariola Wałęga, Patrycja Wszołek, Piotr Zawiła

XVII Gorlicka Amatorska Liga Piłki Siatkowej 2018/2019

dodano: 2019-03-16 21:12:56

 

                  MECZE FINAŁOWE GALPS         Szymbark 16-17.03.2019
    Mecz finałowy mężczyzn o III miejsce
Klęczany  Moszczanka Moszczenica
3 : 1   (25:18, 16:25, 25:17, 25:12)

Juruś (16), Radzik (13), Duda (12),  Gryga (11), Reczek (9), Urbanik (4), Liana (L) oraz Wszołek i Tarsa.

Kucharczyk (16), Kukuła (12), Derkacz (8), M. Brach (4), J. Brach (3), K. Brach (2).
Mecz finałowy mężczyzn o I miejsce
Trybus Szymbark Rawian Glass Kwiatonowice
2 : 3   (25:23, 28:26, 22:25, 26:28, 14:16)
Klocek (23), K. Dygoń (20), B. Dudek (11),  Duda (10),  Motyka (2),  K. Cetnarowski (2), T. Cetnarowski (L)

Bugno (26), Zawiła (18), K. Stężalski (12), Śliwa (12), J. Stężalski (10), Łukasik (3), R. Stężalski (1 - L) 

Mecz finałowy kobiet o I miejsce
Club 4 x 4 Szymbark Omega Ropa
3 : 1  (25:12, 25:23, 20:25, 25:22)
Dziki (13), Grzesiak (13), Zastępa (13), Jajko (11), Dembska (6), Deć (4), Mołda (L). K. Drąg (25), Płazińska (9), Flądro (6), Żegleń (5), Szczepanik (2), A.Drąg (1), Mika (L)
Rewanżowy mecz finałowy mężczyzn o III miejsce
Moszczanka Moszczenica Klęczany
1 : 3  (25:23, 23:25, 21:25, 17:25)         {  0 : 2 }

Dąbrowski (16), Kucharczyk (13), Kukuła (10), Derkacz (7), M.Brach (5), Dziadzio (4)

Reczek (14), Duda (13), Juruś (11), Gryga (10), Radzik (10), Urbanik (3), Wszołek (3), Wałęga (2).

Rewanżowy mecz finałowy mężczyzn o I miejsce
Rawian Glass Kwiatonowice Trybus Szymbark
0 : 3  (19:25, 20:25, 20:25)           { 1 : 1 }             [ złoty set: 1 : 15 ]

J. Stężalski (9), Zawiła (7), K. Stężalski (6), Bugno (5), Śliwa (5), Łukasik (1), R. Stężalski (L), J. Stężalski (L)

J. Dudek (20), Klocek (12), B. Dudek (11), K. Dygoń (8), Motyka (4),             K. Cetnarowski (3), T. Cetnarowski (2 - L)
I miejsce - TRYBUS SZYMBARK
II miejsce - Rawian Glass Kwiatonowice
III miejsce - Klęczany
IV miejsce - LKS Moszczanka Moszczenica
Rewanżowy mecz finałowy kobiet o I miejsce
Omega Ropa Club 4 x 4 Szymbark
0 : 3  (22:25, 22:25, 24:26)            { 0 : 2 }
Zastępa (14), Grzesiak (9), Jajko (7), Dziki (7), Deć (3), Dembska (3), Mołda (1 - L), Trybus K. Drąg (18), Dynarowicz (11), Sorota (6), Żegleń (6), Flądro (4), Płazińska (4), Mika (L) oraz A. Drąg.
I miejsce - CLUB 4 x 4 SZYMBARK
II miejsce - Omega Ropa
Najskuteczniejsze zawodniczki  meczów finałowych
Club 4 x 4 Szymbark: Klaudia Zastępa (27), Patrycja Grzesiak (22), Julita Dziki (20), Izabela Jajko (18), Honorata Dembska (9). Omega Ropa: Katarzyna Drąg (43), Alicja Płazińska (13), Magdalena Dynarowicz i Oliwia Żegleń ( po 11) i Katarzyna Flądro (10).
Najskuteczniejsi zawodnicy  rundy finałowej
Trybus Szymbark: Kamil Dygoń (70), Jacek Klocek (54), Bartłomiej Dudek (52), Sebastian Duda (37), Jakub Dudek (35).  Rawian Glass Kwiatonowice: Dariusz Bugno i Marcin Zawiła (po 51), Jarosław Stężalski (41), Jakub Śliwa (34).     Klęczany: Dawid Duda (57), Bartosz Reczek (45), Patryk Radzik (41).  Moszczanka Moszczenica: Damian Kucharczyk (43), Radosław Kukuła (32), Dawid Derkacz (30).
                                         

XVII Gorlicka Amatorska Liga Piłki Siatkowej 2018/2019

dodano: 2019-03-09 20:32:55

 

RUNDA FINAŁOWA GALPS 2018/2019    Szymbark, 9-10.03.2019
Wyniki meczów półfinałowych mężczyzn             09.03.2019
Rawian Glass Kwiatonowice   Moszczanka Moszczenica
3 : 0    (25:18, 25:19, 25:15)
Bugno (15), Zawiła (13), J.Stężalski (12), Śliwa (6), K.Stężalski (5), Łukasik (3),  R.Stężalski (L)  oraz Dziki.
Kukuła (10), Derkacz (8), Dąbrowski (7), Kucharczyk (4), J. Brach (2), Dziadzio (2), K.Brach (L) oraz M. Brach 
Trybus Szymbark Klęczany
3 : 1   (25:18, 25:13, 23:25, 25:20)
K.Dygoń (19), Duda (16), J. Dudek (15), B.Dudek (13),Motyka (8), K.Cetnarowski (7), T.Cetnarowski(L)

Duda (18), Radzik (9), Reczek (9), H.Dobek (6), Urbanik (6), Gryga (3), Wszołek (1), Juruś (L), Liana (L)

Mecz o III miejsce kobiet
Certus Klęczany Chili Kobylanka
3 : 1    (25:11, 25:15, 23:25, 25:7)
Liana, Machniewicz, Rączkowska, Trojanowicz, Trzaskoś, Wilczyńska i Szary (L). Kwarcińska, Łaszyn, Mazur, Sasak, Śliwa, Świerz i Woś (L) oraz Brej i Osikowicz.
Wyniki rewanżowych meczów półfinałowych mężczyzn     10.03.2019
Moszczanka Moszczenica Rawian Glass Kwiatonowice
0 : 3  (15:25, 13:25, 16:25)        { 0 : 2 }
Kucharczyk (10), Derkacz (7), J.Brach (3), Dąbrowski (3), Dziadzio (2) i M.Brach oraz K.Brach (L).
Zawiła (13), Śliwa (11), J.Stężalski (10), K.Stężalski (7), Bugno (5), Łukasik (1), P.Brach (1), R.Stężalski (L)  oraz Dziki.
                         Awans do finału A - Rawian Glass Kwiatonowice                    Finał B - Moszczanka Moszczenica
Klęczany    Trybus Szymbark
1 : 3  (36:38, 20:25, 25:21, 22:25)       { 0 : 2 }

H.Dobek (17), Duda (14), Reczek (13), Radzik (9), Urbanik (8), Gryga (1),  Wszołek, Juruś (L), Liana (L.)

K.Dygoń (23), Klocek (19), B.Dudek (17), Duda (11), Motyka (8),  K.Cetnarowski (7), T.Cetnarowski(L).
Awans do finału A - Trybus Szymbark          Finał B - Klęczany
Rewanżowy mecz o III miejsce kobiet
Chili Kobylanka Certus Klęczany
0 : 3    (20:25, 8:25, 11:25)       { 0 : 2 }
}Brej, Kwarcińska, Łaszyn, D. Mazur,  Sasak, Śliwa i Woś (L) oraz  L.Mazur i Osikowicz. Liana, Machniewicz, Przepióra, Sarkowicz, Trzaskoś, Wilczyńska  oraz Mika
III miejsce: Certus Klęczany            
IV miejsce: Chili Kobylanka
                                                                   
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] ... [14] »

© 2019 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne