Aktualności

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gminy Gorlice 1995 - 2019

dodano: 2019-06-19 13:02:21

Klasyfikacja punktowa obejmująca współzawodnictwo sportowe organizowane w latach 1995 - 2019  w ramach dwudziestu czterech edycji Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Gorlice

dodano: 2019-06-06 12:45:54

Zespoły dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej w Kobylance zajęły 3 miejsce podczas mistrzostw województwa małopolskiego w drużynowej lidze lekkoatletycznej  w kategorii młodzieży.

Drużynę dziewcząt z Kobylanki reprezentowały: Karolina Brej (pchnięcie kulą - 10,68 - 126 pkt), Maria Rogulska (skok wzwyż - 1,35 - 103 pkt),  Zuzanna Warcholik, Weronika Czyżykiewicz, Wiktoria Mikruta, Karolina Brej  (sztafeta 4 x 100 m, 57,39 - 97 pkt), Patrycja Skórska (skok wzwyż - 1,30 - 93 pkt), Klaudia Niemiec (pchnięcie kulą - 8,35 - 92 pkt), Martyna Smalec (bieg na 1000 m - 3,37,10 - 92 pkt), Laura Mazur (bieg na 1000 m - 3,39,12 - 89 pkt), Zuzanna Bajorek (skok wzwyż - 1,25 - 83 pkt), Julita Świerz (pchnięcie kulą - 7,76 - 83 pkt), Wiktoria Mikruta (bieg na 300 m. - 49,64 - 70 pkt), Weronika Czyżykiewicz (bieg na 100 m - 15,27 - 67 pkt), Zuzanna Warcholik (bieg na 100 m - 15,27 - 67 pkt), Martyna Prokop (bieg na 100 m - 15,42 - 63 pkt), Nadia Niemiec (skok w dal - 3,83 - 58 pkt), Klaudia Cetnarowska (bieg na 300 m - 52,16 - 48 pkt) .

W skład zespołu chłopców z Kobylanki wchodzili: Paweł Bober (pchnięcie kulą - 13,48 - 151 pkt),  Przemysław Kmiotek, Jan Dusza, Kacper Świerz, Bartomiej Rzepka  (sztafeta 4 x 100 m - 49,12 - 142 pkt), Kacper Świerz (skok wzwyż - 1,65 - 127 pkt), Jan Dusza (bieg na 300 m - 40,02 - 125 pkt), Flip Świerz (bieg na 600 m - 1,36,77 - 115 pkt), Bartłomiej Rzepka (skok wzwyż - 1,55 - 111 pkt), Rafał Sasak (bieg na 200 m przez płotki - 33,49 - 106 pkt), Jakub Kosiba (pchnięcie kulą - 9,22 - 94 pkt), Eryk Hotloś (bieg na 100 m -13,11 - 92), Przemysław Zieliński (skok wzwyż - 1,40 - 86 pkt), Kacper Ptak (skok w dal - 5,09 - 85 pkt), Jakub Gąsior (pchnięcie kulą - 7,88 - 76 pkt), Miłosz Haluch (skok w dal - 4,74 - 68 pkt), Jakub Kalisz (bieg na 1000 m - 3,24,13 - 59 pkt), Jakub Dutka (skok w dal - 4,23 - 46 pkt), Patryk Styrczula (bieg na 1000 m - 3,34,80 - 43 pkt).

Dziewczęta  z Kobylanki  zostały wyprzedzone tylko przez zespoły SP 91 z Krakowa i SP2 z Kęt, chłopcy przez zespoły  SP 91 z Krakowa i SP 1 z Suchej Beskidzkiej. Zespołami opiekowali się: Jerzy Dziedziak i Edward Babiś.

Wojewódzkie drużynowe biegi przełajowe - Nowy Targ - 20.05.2019

dodano: 2019-06-06 13:22:07

Ekipa biegaczy ze Szkoły Podstawowej w Szymbarku w składzie: Jakub Durlak (3 miejsce indywidualnie), Igor Kopczyński (15 miejsce), Kacper Górski (16 miejsce), Bartłomiej Czochór (20 miejsce), Kamil Ziobrowski (23 miejsce) i Kacper Wiklowski (30 miejsce) zdobyła złote medale yes podczas wojewódzkich, drużynowych biegów przełajowych w kategorii młodzieży (rocznik 2003-2005). Za zajęte miejsca indywidualnie uzyskali łącznie 379 pkt, wyprzedzając o  64 pkt drugą z klasyfikacji drużynę z Łącka i o 99 pkt rywali z Nowego Targu oraz 10 pozostałych ekip szkolnych. Opiekunem zespołu był Marcin Grzeszczuk. Wcześniej zwyciężyli bezapelacyjnie w zawodach na szczeblu powiatu gorlickiego.

dodano: 2019-02-25 15:14:35

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Szymbarku kierowani przez Edytę Ziółkowską najlepsze w gminnym turnieju piłki siatkowej w kategorii dzieci. Dziewczęta z Szymbarku pokonały w finale swoje przeciwniczki z Kobylanki 2 : 0. W meczu o trzecie miejsce Stróżówka zwycieżyła 2 : 0 Klęczany.  Dalsze miejsca zajęły zespoły z Dominikowic, Ropicy Polskiej i Bystrej. Zespół z Szymbarku występował w składzie: Patrycja Augustyn, Weronika Cetnarowska, Agnieszka Kłapacz, Zuzanna Koszyk, Julia Krok, Natalia Kusiak, Martyna Pękala, Monika Stawiarz, Anna Tomasik i Karolina Wójcik.

W turnieju chłopców zwyciężyli podopieczni Sławomira Gorzkowicza ze Stróżówki. W meczu finałowym pokonali swoich rówieśników z Kobylanki 2 : 1, w meczu o trzecie miejsce Szymbark zwyciężył Klęczany 2 : 1. Dalsze miejsca zajęły zespoły z Dominikowic, Ropicy Polskiej, Bystrej i Kwiatonowic. Chłopcy ze Stróżówki występowali w składzie: Dawid Brzęk, Tomasz Gogola, Oliwier Janik, Kacper Miarecki, Tomasz Michałek, Karol Musz, Kacper Skrobot, Jakub Smoła, Patryk Ziomek i Łukasz Tokarski.

Gminny turniej siatkówki chłopców i dziewcząt - kat. młodzieży - Dominikowice/Klęczany/Stróżówka - 01-13.02.2019

dodano: 2019-02-04 14:42:14

Po raz pierwszy w 24 - letniej historii Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Gorlice zwycięstwo w turnieju piłki siatkowej wywalczyli chłopcy reprezentujący Szkołę Podstawową w Bystrej. W meczu finałowym pokonali  2 : 1  zespół z Szymbarku.  Trzecie miejsce wywalczyła ekipa ze Stróżówki po wygranej 2 : 0 z Kobylanką. Kolejne miejsca zajęły zespoły z Ropicy Polskiej, Zagórzan, Dominikowic, Klęczan i Kwiatonowic. Zespół z Bystrej występował w składzie: Kamil Trześniak (najlepszy zawodnik turnieju), Adrian Wszołek, Dawid Gryzik, Dominik Wojciechowski, Krystian Wojciechowski, Kamil Moroń, Mateusz Adamczyk i Kornel Łątka. Zespołem opiekowała się  Hanna Wojdyła. Zespół dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Kobylance najlepszy w gminnym turnieju piłki siatkowej. Dziewczęta pokonały w finale swoje przeciwniczki z Klęczan 2 : 0. W meczu o trzecie miejsce Bystra zwycieżyła 2 : 0  Szymbark. Dalsze miejsca zajęły zespoły z Dominikowic, Zagórzan, Ropicy Polskiej, Stróżówki i Kwiatonowic. Drużyna z Kobylanki kierowana przez Edwarda Babisia występowała w składzie: Karolina Brej, Klaudia Stawiarska, Julita Świerz, Laura Mazur, Gabriela Liana, Klaudia Niemiec, Klaudia Cetnarowska i Aleksandra Styrczula.

« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] ... [18] »