Aktualności

XVII Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Gminy Gorlice

dodano: 2011-11-14 09:49:33

Chłopcy z Dominikowic najlepsi w turnieju halowej piłki nożnej, po zwyciestwie w finale z Szymbarkiem 2:0. Najwięcej bramek dla zespołu z Dominikowic zdobyli Dawid Mikołajczyk i Arkadiusz Karaś.Trzecie miejsce dla ekipy z Kobylanki.

dodano: 2011-10-10 08:26:07

Pięć medali wywalczyli reprezentanci naszej gminy podczas powiatowych, indywidualnych biegów przełajowych rozegranych na obiekcie sportowym w Zagórzanach. Złote medale wywalczyli: Jakub Machowski (Dominikowice) i  Bartłomiej Baran (Szymbark). Srebrny medal wywalczyła Paulina Kudłaty (Kobylanka). Brązowe medale przypadły Paulinie Gałowicz (Dominikowice) i Bartoszowi Korzec (Szymbark).

Ponadto na miejscu piątym zameldowali się na mecie: Monika Rurka i Rafał Plata (Kobylanka) oraz Paweł Korona (Bystra). Szóstą lokatę zajęły: Anita Szymczyk i Krystyna Szura (Bystra) oraz Beata Sasak (Kobylanka).

Szczegółowe wyniki  indywidualnych biegów przełajowych  w poszczególnych kategoriach wiekowych dostępne są w zakładce "wyniki".

Podczas wojewódzkich biegów przełajowych nasi reprezentanci zajęli następujące miejsca: Bartłomiej Baran - 9, Bartosz Korzec - 20, Paulina Gałowicz - 33  i  Jakub Machowski - 68.