Aktualności

XVIII Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Gminy Gorlice

dodano: 2013-05-10 10:26:37

Podczas gminnych zawodów w czwórboju lekkoatletycznym w dniu 9 maja 2013 roku w Kobylance, Patryk Basista ze Szkoły Podstawowej w Dominikowicach ustanowił nowe rekordy gminy Gorlice uzyskując w punktacji indywidualnej 291 pkt oraz pokonując wysokość 150 cm w skoku wzwyż, natomiast Tobiasz Mazur ze Szkoły podstawowej w Kobylance przebiegł dystans 60 metrów w czasie 7,8 sek.

Poniżej autorzy najlepszych wyników uzyskanych podczas tych zawodów  (szczegółowe rezultaty dostępne są w zakładce "wyniki")

dodano: 2013-05-10 10:13:10
W sztafetowych biegach przełajowych,  które odbyły się w dniu 7 maja na obiekcie sportowym w Zagórzanach, w poszczególnych kategoriach najlepsze okazały się zespoły:

dodano: 2013-03-15 10:23:48
Młodzi koszykarze ze Szkoły Podstawowej w Dominikowicach najlepsi w gminnym turnieju mini koszykówki. Pozostałe miejsca na podium zajęły zespoły ze Stróżówki  i Szymbarku. Najskuteczniejsi zawodnicy w drużynach czołowej trójki: Patryk Basista (SP Dominikowice), Eryk Gawryła (SP Stróżówka) i Kacper Laskoś (SP Szymbark).

Walne Zebranie SZS Gminy Gorlice

dodano: 2013-03-01 09:13:53

W dniu 26 lutego 2013 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Szkolnego Związku Sportowego Gminy Gorlice, na którym wybrano władze Związku na kolejną, czteroletnią  kadencję. Prezesem Związku został wybrany ponownie Rafał Liana. W skład zarządu weszli: Zbigniew Dudek (wiceprezes), Jerzy Dziedziak (sekretarz), Sławomir Gorzkowicz (skarbnik) i Marcin Szufa (członek). Komisję Rewizyjną tworzą: Marek Kukuła, Bogusław Oleszkowicz i Tomasz Górski. Podczas zebrania medalem "Za zasługi w rozwoju sportu młodzieży szkolnej" uhonorowany został nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Szymbarku, prezes UKS "Gryf" Szymbark Zbigniew Dudek.

dodano: 2013-02-07 09:34:10
Siatkarki ze Szkoły Podstawowej w Klęczanach najlepsze w gminnym turnieju mini piłki siatkowej, po zwycięstwie w finale z  Kobylanką 2 : 0. Trzecie miejsce wywalczyła druzyna z Szymbarku po wygranej 2:0 z Dominikowicami. Kolejne miejsca zajęły zespoły z Ropicy Polskiej, Kwiatonowic, Zagórzan, Bystrej i Stróżówki.

dodano: 2013-02-07 09:35:36
Siatkarze ze Szkoły Podstawowej w Dominikowicach najlepsi w gminnym turnieju mini piłki siatkowej, po zwyciestwie w finale ze  Stróżówką 2 : 1. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna z Bystrej po wygranej 2 : 0 z Szymbarkiem. Kolejne miejsca zajęły zespoły z Ropicy Polskiej, Kobylanki, Kwiatonowic, Zagórzan i Klęczan.

dodano: 2012-12-21 14:24:19

Gimnazjalistki z Szymbarku najlepsze w gminnym turnieju piłki siatkowej, po zwyciestwie w finale z  Klęczanami 2 : 0. Trzecie miejsce wywalczyła druzyna z Ropicy Polskiej po wygranej 2 : 0 z Dominikowicami. Kolejne miejsca zajeły zespoły z Kobylanki, Kwiatonowic, Stróżówki, Zagórzan i Bystrej.

dodano: 2012-12-11 14:36:02

Gimnazjaliści z Szymbarku najlepsi w gminnym turnieju piłki siatkowej, po zwyciestwie w finale z  Klęczanami 2 : 1. Trzecie miejsce wywalczyła druzyna z Ropicy Polskiej po wygranej 2 : 0 z Bystrą. Kolejne miejsca zajeły zespoły z Kwiatonowic, Zagórzan, Kobylanki, Dominikowic i Stróżówki.

dodano: 2012-11-29 08:43:49
Gimnazjalistki  z Szymbarku zwyciężyły w gminnym turnieju piłki koszykowej, po zwyciestwie w finale z Kobylanką 19 : 3. Najskuteczniejszą zawodniczką w ekipie z Szymbarku była Patrycja Grzesiak (17 pkt). Trzecie miejsce dla zawodniczek z Klęczan. Na kolejnych miejscach: Dominikowice, Zagórzany, Ropica Polska, Stróżówka i Bystra
Nacelniej w turnieju rzucały: Justyna Gazda ze Stróżówki (30 pkt), Anna Witkowska z Klęczan (27 pkt), Anna Gubała z Zagórzan (19 pkt), Gabriela Bubniak z Klęczan i Emila Potok ze Stróżówki (po 18 pkt),  Patrycja Grzesiak z Szymbarku i Kinga Mołda z Kobylanki (po 17 pkt)  oraz Sylwia Baran  z Szymbarku (16 pkt).

dodano: 2012-11-23 09:19:36
Gimnazjaliści z Szymbarku zwyciężyli w gminnym turnieju piłki koszykowej, po wygranej w finale z Klęczanami 22 : 18. Trzecie miejsce dla drużyny z Kobylanki po wygranym meczu ze Stróżówką 17 : 12.
Najcelniej rzucali w turnieju: Kamil Sikora z Bystrej (34 pkt), Łukasz Góra z Szymbarku (28 pkt), Marek Skwira z Klęczan (25 pkt), Bartłomiej Dudek i Krystian Czarnecki z Kobylanki (po 18 pkt), Adrian Haluch z Szymbarku, Łukasz Przybycień z Klęczan, Kamil Gawryła  ze Stróżówki i Przemysław Przybyło z Dominikowic (po 17 pkt).
« [1] ... [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] »