Czwórbój lekkoatletyczny - punktacja drużynowa

 

      Dziewczęta
 M
 Wynik
Skład zespołu
 
 Szkoła
Rok
 Miejsce
 1
 1244
 RURKA MONIKA         
 KUDŁATY PAULINA         
 KWARCIŃSKA MAGDALENA 
 PROKOP ANNA              
 KARP IZABELA        
 294
 263
 255
 241
 191
 Kobylanka
2009 
Mszana Dolna
 2   957
 Gągola Dominika            
 Rogulska Monika            
 Machowska Monika        
 Grądalska Jagoda          
 Ćwiertniewicz Ewelina
 244
 203
 182
 178
 150
 Dominikowice 2007  
 3   945  Kamińska Martyna          
 Wójcicka Martyna            
 Ryczek Alicja          
 Kaszowicz Martyna              
 Liana Gabriela     
 251
 219
 169
 164
 142
 Klęczany 2016   Kobylanka
 4   927
 Grzesiak Patrycja          
 Dziki Julita                    
 Świerczyńska Paulina
 Jajko Izabela                 
 Korzeń Marta            
 222
 195
 184
 181
 145
 Szymbark
2011
 5   854
 Filus Julia
 Szymczyk Gabriela
 Wójcik Karolina
 Chowaniec Wiktoria
 Śliwa Roksana
 232
 190
 181
 146
 105
 Bystra 2017
 6
  847
 Biernacka Joanna   
 Rutana Katarzyna           
 Wantuch Justyna            
 Kłapsa Marzena                
 Hołda Magdalena          
 188 
 188
 182
 152
 137
 Zagórzany
2008
 7
  843
 Ślimak Marzena                       
 Myśliwy Jessica              
 Wojnarska Joanna  
 Różejowska Marta          
 Kawa Agnieszka          
 229
 190
 152
 147
 125
 Stróżówka
2005
 8
  770
 Rodacka Kinga                
 Duda Klaudia                   
 Warcholik Ewelina           
 Czochór Barbara              
 Przybylska Sylwia          
 236
 190
 143
 105
   96
 Ropica Polska
2008
 9
  555
 Dziki Anna                      
 Żegleń Klaudia                 
 Zawiła Ewelina                
 Dziki Klaudia                    
 Bajorek Magdalena         
 144
 141
 105
   88
   77
 Kwiatonowice
2004
      Chłopcy 
 M
Wynik 
 Skład zespołu
 
 Szkoła
Rok
Miejsce
 1
 1189
 RECZEK BARTOSZ  
 PRZYBYCIEŃ ŁUKASZ
 SKWIRA MAREK   
 KROK KONRAD        
 RYCZEK SZYMON  
 287
 242
 242
 213
 205 
 Klęczany
 2010
   Leszno
 2    978  Durlak Jakub        
 Górski Kacper     
 Ziobrowski Kamil         
 Czochór Bartłomiej    
 Smołkowicz Maksymilian
 237
 210
 190
 179
 162
 Szymbark  2016     Bobowa
 3
   953
 Juruś Krystian        
 Danicz Grzegorz     
 Kozioł Łukasz         
 Bajorek Kamil         
 Sasak Mateusz        
 241
 217  
 170
 165
 160
 Kobylanka

  2007

     Gorlice
 4    856  Trześniak Kamil
 Wszołek Adrian
 Adamczyk Mateusz
 Wojciechowski Krystian
 Moroń Kamil
 208
 191
 180  
 154
 123
 Bystra  2017      Bobowa
 5
    854
 Basista Patryk
 Machowski Jakub
 Karaś Radosław
 Gądek Szymon
 Gałowicz Kamil
 291
 202  
 135
 118
 108
 Dominikowice
 2013
   Kobylanka
 6     719  Bieniasz Michał
 Juszyński Łukasz
 Pabisiński Marcin
 Klimkowicz Mateusz
 Zarzycki Wojciech
 187
 183
 128
 119
 102
 Ropica Polska  2003
 7
    694
 Zięcina Andrzej
 Tybor Tomasz
 Gubała Krystian
 Nikiel Jerzy
 Tapek Maksymilian
 168  
 149 
 132 
 127 
 118
 Zagórzany
 2004
 8    690  Marcisz Grzegorz
 Janik Michał
 Janik Radosław
 Leśniak Piotr
 Gawryła Eryk
 219  
 139
 119 
 111 
 102
 Stróżówka  2012
 9
   674
 Bugno Dariusz
 Gubała Kacper
 Stężalski Michał
 Gubała Szymon
 Kozień Piotr
 156
 143
 143
 134
   98
 Kwiatonowice  2011


© 2023 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne