Czwórbój lekkoatletyczny - punktacja drużynowa

 

      Dziewczęta  (wyniki wg.tabel punktowych z 2012 roku)
 M
 Wynik
Skład zespołu
 
 Szkoła
Rok
 Miejsce
 1
 1201
 RURKA MONIKA         
 KUDŁATY PAULINA         
 KWARCIŃSKA MAGDALENA 
 PROKOP ANNA              
 KARP IZABELA 
 DUSZA DOMINIKA            
 284
 253
 246
 231
 187
 184
 Kobylanka
2009 
Mszana 
Dolna
 2   945  Kamińska Martyna          
 Wójcicka Martyna            
 Ryczek Alicja          
 Kaszowicz Martyna              
 Liana Gabriela  
 Druciak Paulina    
 251
 219
 169
 164
 142
 141
 Klęczany 2016 Kobylanka

 3

  900
 Gągola Dominika            
 Rogulska Monika            
 Machowska Monika        
 Grądalska Jagoda          
 Ćwiertniewicz Ewelina
 Niżnik Angelika  
 222
 192
 170
 167
 149
   72
Dominikowice
2007
Kobylanka
 4
  900
 Grzesiak Patrycja          
 Dziki Julita                    
 Jajko Izabela                 
 Świerczyńska Paulina     
 Korzeń Marta            
 213 
 188
 179
 176
 144
 Szymbark
2011
Kobylanka
 5
  823
 Rutana Katarzyna           
 Biernacka Joanna          
 Wantuch Justyna            
 Kłapsa Marzena                
 Hołda Magdalena          
 181  
 180
 178
 150
 134
 Zagórzany
2008
Kobylanka
 6   788  Śliwa Katarzyna               
 Żydło Zofia                     
 Łukaszyk Krystyna          
 Zimowska Ewa                
 Szymczyk Małgorzat   
 190
 183
 155
 149
 111
 Bystra 2002 Kobylanka
 7
  784
 Ślimak Marzena                       
 Myśliwy Jessica              
 Różejowska Marta          
 Wojnarska Joanna          
 Kawa Agnieszka          
 206
 176
 143
 134
 125
 Stróżówka
2005
Kobylanka
 8
  760
 Rodacka Kinga                
 Duda Klaudia                   
 Warcholik Ewelina           
 Czochór Barbara              
 Przybylska Sylwia          
 233
 183
 142
 106 
   96
 Ropica Polska
2008
Kobylanka
 9
  629
 Dziki Anna                      
 Żegleń Klaudia                 
 Zawiła Ewelina                
 Dziki Klaudia                    
 Bajorek Magdalena         
 158
 156 
 109
 108
   98
 Kwiatonowice
2004
Kobylanka
      Chłopcy  (wyniki wg.tabel punktowych z 2012 roku)
 M
Wynik 
 Skład zespołu
 
 Szkoła
Rok
Miejsce
 1
 1141
 RECZEK BARTOSZ  
 SKWIRA MAREK   
 PRZYBYCIEŃ ŁUKASZ 
 KROK KONRAD        
 RYCZEK SZYMON
 WAŁĘGA BŁAŻEJ     
 275
 233
 232
 204
 197 
 142  
 Klęczany
2010
Leszno
 2   978  Durlak Jakub        
 Górski Kacper     
 Ziobrowski Kamil         
 Czochór Bartłomiej    
 Smołkowicz Maksymilian
 Karpl Marcin      
 237
 210
 190
 179
 162
 153
 Szymbark 2016 Bobowa
 3
  953
 Juruś Krystian        
 Danicz Grzegorz     
 Kozioł Łukasz         
 Bajorek Kamil         
 Sasak Mateusz        
 241
 217  
 170
 165
 160
 Kobylanka

2007

Gorlice
 4
  854
 Basista Patryk
 Machowski Jakub
 Karaś Radosław
 Gądek Szymon
 Gałowicz Kamil
 291
 202  
 135
 118
 108
Dominikowice
2013
Kobylanka
 5
  714
 Piechowicz Łukasz
 Gryzik Dawid
 Wszołek Adrian
 Janik Maciej
 Gubała Michał
 205 
 154
 138  
 114
 103
 Bystra
2015
Kobylanka
 6
  690
 Marcisz Grzegorz
 Janik Michał
 Janik Radosław
 Leśniak Piotr
 Gawryła Eryk
 219  
 139
 119 
 111 
 102
 Stróżówka
2012
Kobylanka
 7   689  Bieniasz Michał
 Juszyński Łukasz
 Pabisiński Marcin
 Klimkowicz Mateusz
 Zarzycki Wojciech
 176
 163
 127
 122
 101
 Ropica Polska 2003 Kobylanka
 8
  671
 Zięcina Andrzej
 Tybor Tomasz
 Gubała Krystian
 Nikiel Jerzy
 Tapek Maksymilian
 161  
 141 
 128 
 125 
 116
 Zagórzany
2004
Kobylanka
 9
  646
 Bugno Dariusz
 Stężalski Michał
 Gubała Kacper
 Gubała Szymon
 Kozień Piotr
 149
 139
 138
 127
   93
Kwiatonowice 2011 Kobylanka


© 2017 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne