Skok w dal

 

                                                   Dziewczęta
 M
 Wynik
     Nazwisko i imię
    Szkoła 
Rok
      Miejsce 
 1
  4,66
 ŁASZYN ANNA
 Kobylanka
 2014
 Lipinki
 2
4,37
 Prokop Anna
 Kobylanka
 2009
 Mszana Dolna
 3
4,36
 Dobek Dagmara
 2008
 Kobylanka
 4
4,33
 Kowalska Natalia
 2012
 Puck
 Brej Karolina  2016  Lipinki
 6
4,30
 Klara Sylwia
 1999
 Mszana Dolna
 7
4,24
 Pabis Małgorzata
 2005
 Kobylanka
 8
4,23
 Kudłaty Paulina
 2009
 9
4,20
 Rurka Monika
 2009
 Mszana Dolna
10 4,15  Mikruta Wiktoria  2016  Bobowa
11
4,13
 Fendryk Iwona
 1998
 Kobylanka
12
4,12
 Mazur Klaudia
 2014
 Mszana Dolna
13
 4,11 
 Honc Dominika
 2004
 
 
 Kobylanka
 Kamińska Martyna  Klęczany  2016
15 4,09  Habaj Małgorzata  Dominikowice  2017
16
 4,08 
 Woźniak Magdalena
 Kobylanka
 1994
17 4,06  Padoł Malwina  Ropica Polska  2004
 Rogulska Maria  Kobylanka  2016  Lipinki
19 4,04  Najsarek Klaudia  2017  Kobylanka
20 4,03  Osikowicz Patrycja  2004
 Bajorek Weronika  2006
22 4,02  Rzepiela Karolina  Zagórzany  2013
23 4,01  Lesiak Anna  Klęczany  1996
24 4,00  Huta Magdalena  Kobylanka  1998  Kobylanka
 Szura Angelika  Bystra  2007
                                                     Chłopcy
 M
 Wynik
     Nazwisko i imię
     Szkoła
 Rok
     Miejsce
 1
 5,23
 BASISTA PATRYK
 Dominikowice
 2013
 Kraków
 2
 5,15
 Reczek Bartosz
 Klęczany
 2010
 Leszno
 3
 5,08
 Mazur Tobiasz
 Kobylanka
 2013
 Kobylanka
 4
 4,83
 Niziołek Mateusz 
 2012 
 Puck 
 5
 4,80
 Ryczek Szymon
 Klęczany
 2010
 Leszno
 6
 4,78
 Skwira Marek
 2010
 7
 4,75 
 Ludwiński Jakub
 Zagórzany
 2014
 Kobylanka
 8
 4,72
 Marcisz Grzegorz
 Stróżówka
 2012
 9  4,68  Bober Paweł  Kobylanka  2016  Lipinki
10  4,65  Haluch Kamil  Szymbark  2015  Kobylanka
11
 4,58 
 Dobek Arkadiusz
 Kobylanka
 2002
 Przybycień Łukasz
 Klęczany
 2010
 Leszno
 Świerz Kacper  Kobylanka  2016  Lipinki
14
 4,56
 Gucfa Damian
 Klęczany
 2013
 Kobylanka
15  4,55  Durlak Jakub  Szymbark  2016  Bobowa
16  4,54  Myśliwy Jacek  Szymbark  2015  Nawojowa
17  4,50  Wacławik Tomasz  Zagórzany  1998  Kobylanka
18  4,47  Juruś Krystian  Kobylanka  2007  Gorlice
 Danicz Grzegorz  2007
20  4,42  Kozioł Łukasz  2007  Kraków
21  4,41  Wandas Daniel  2000  Kobylanka
 Woźniak Kamil  2005  Gorlice 
23  4,37  Smołkowicz Bartłomiej  Bystra  2013  Kobylanka
24  4,34  Mruk Eryk  Zagórzany  2017
25  4,33  Sobolewski Arkadiusz  Kobylanka  2009
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 


Anna Prokop (trzecia od lewej)Dobek Dagmara - na najwyższym stopniu podiumNatalia Kowalska
Patryk BasistaBartosz ReczekTobiasz Mazur
Mateusz Niziołek - pierwszy z lewej

© 2017 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne