Skok w dal

 

                                                   Dziewczęta
 M
 Wynik
     Nazwisko i imię
    Szkoła 
Rok
      Miejsce 
 1
  4,66
 ŁASZYN ANNA
 Kobylanka
 2014
 Lipinki
 2   4,40  Krok Julia  Szymbark  2019  Kobylanka
 3   4,37  Prokop Anna  Kobylanka  2009  Mszana Dolna
 4   4,36  Dobek Dagmara  2008  Kobylanka
 5   4,33  Kowalska Natalia  2012  Puck
 6
 Brej Karolina
 2016  Lipinki
 7   4,30  Klara Sylwia  1999  Mszana Dolna
 8  Czyżykiewicz  Weronika    2018  
 9   4,26  Augustyn Magdalena  Kobylanka  1992  Gorlice
10   4,24  Pabis Małgorzata  2005  Kobylanka
11   4,23  Kudłaty Paulina  2009
12   4,20  Rurka Monika  2009  Mszana Dolna
13   4,19  Ligęza Aleksandra  Bystra  2018  Kobylanka
14 4,15  Mikruta Wiktoria
 Kobylanka
 2016  Bobowa
15
4,13
 Fendryk Iwona
 1998
 Kobylanka
16  Prokop Martyna  2017  Bobowa
17
4,12
 Mazur Klaudia  2014  Mszana Dolna
18
 Skórska Patrycja  2018  Kobylanka
 
19
 4,11
 Honc Dominika  2004
20
 Kamińska Martyna  Klęczany  2016
21 4,09  Habaj Małgorzata  Dominikowice  2017
22
4,08
 Woźniak Magdalena  Kobylanka
 
 1994
23
 Cetnarowska Klaudia  2017  Bobowa
 Najsarek Klaudia
25 4,06  Brodzińska Iwona  2002  Mszana Dolna
                                                     Chłopcy
 M
 Wynik
     Nazwisko i imię
     Szkoła
 Rok
     Miejsce
 1
 5,23
 BASISTA PATRYK
 Dominikowice
 2013
 Kraków
 2
 5,15
 Reczek Bartosz
 Klęczany
 2010
 Leszno
 3
 5,08
 Mazur Tobiasz
 Kobylanka
 2013
 Kobylanka
 4
 4,83
 Niziołek Mateusz 
 2012 
 Puck 
 5
 4,80
 Ryczek Szymon
 Klęczany
 2010
 Leszno
 6
 4,78
 Skwira Marek
 2010
 7
 4,75 
 Ludwiński Jakub
 Zagórzany
 2014
 Kobylanka
 8
 4,72
 Marcisz Grzegorz
 Stróżówka
 2012
 9  4,68  Bober Paweł  Kobylanka  2016  Lipinki
10  4,65  Haluch Kamil  Szymbark  2015  Kobylanka
11  4,62  Gąsiorek Patryk  Kobylanka  1998  Gorlice
12  4,59  Mazur Fabian
 Kobylanka
 2019  Kobylanka
13
 4,58 
 Dobek Arkadiusz
 2002
14
 Przybycień Łukasz
 Klęczany
 2010
 Leszno
15  Świerz Kacper  Kobylanka  2016  Lipinki
16
 4,56
 Gucfa Damian
 Klęczany
 2013
 Kobylanka
17  4,55  Durlak Jakub  Szymbark  2016  Bobowa
18  4,54  Myśliwy Jacek  2015  Nawojowa
19  4,50  Wacławik Tomasz  Zagórzany  1998  Kobylanka
20  4,47  Juruś Krystian  Kobylanka  2007  Gorlice
 Danicz Grzegorz  2007
22  4,45  Dutka Jakub  2018  Kobylanka
23  4,42  Kozioł Łukasz  2007  Kraków
24  4,41  Wandas Daniel  2000  Kobylanka
25  Woźniak Kamil  2005  Gorlice 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 


Dagmara DobekBartosz Reczek

© 2021 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne