Biegi przełajowe

   Osiągnięcia uczniów gimnazjów gminy  Gorlice podczas indywidualnych biegów przełajowych  w ramach Wojewódzkiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej - grupa starsza
Nazwisko  i imię Szkoła Kategoria Rok
    3 miejsce 
   DURLAK JAKUB Szymbark 2003/2005 2019
       4 miejsce   
 Bugno Anna  Kwiatonowice  klasa III   2009
 6 miejsce
 Durlak Jakub  Szymbark  2002/2004   2018
          7 miejsce    
 Baran Bartłomiej
 Szymbark
 klasa II
  2010
        9 miejsce   
 Baran Bartłomiej
 Szymbark
 klasa III
  2011 
 Basista Patryk
 Dominikowice
 klasa I
  2013
 Warcholik Kamil
 Ropica Polska
 klasa II
    14 miejsce  
 Wiklowski Tomasz  Szymbark  klasa III   2013
  15 miejsce  
 Warcholik Kamil  Ropica Polska  klasa III   2014
 Kopczyński Igor  Szymbark  2003/2005   2019
16 miejsce
 Górski Kacper  Szymbark  2003/2005   2019
 18 miejsce  
 Pobiegło Grzegorz  Kobylanka  klasa III   2006
 Korzec Bartosz  Szymbark  klasa II   2010
 Durlak Jakub  klasa I - III   2017
20 miejsce
 Korzec Bartosz  Szymbark  klasa III   2011
 Czochór Bartłomiej  Szymbark  2003/2005   2019
21 miejsce
 Szurek Tomasz  Zagórzany  klasa I - III   2000
 Ziobrowski Kamil  Szymbark  2002/2004   2018
23 miejsce
 Szczerba Krzysztof  Szymbark  klasa I - III   2005
 Ziobrowski Kamil  Szymbark  2003/2005   2019
24 miejsce
 Karaś Radosław
 Dominikowice
 klasa III
  2015
25 miejsce
 Zieleń Michał
 Kobylanka
 klasa I
  2015
 Machowski Jakub
 Dominikowice
 klasa III
Osiągnięcia uczniów  gminy Gorlice podczas indywidualnych biegów przełajowych w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej - grupa starsza
    1 miejsce
 Bajorek Weronika
 Kobylanka
 klasa I
  2006
 Pobiegło Grzegorz
 klasa III
 Szura Angelika
 Bystra
 klasa I
  2007
 Szura Angelika
 klasa II
  2008
 Karpl Paweł
 Szymbark
 klasa II
  2009
 Bugno Anna
 Kwiatonowice
 klasa III
 Świerz Karolina
 Szymbark
 klasa I
  2010
 Baran Bartłomiej
 klasa III
  2011
 Gałowicz Paulina
 Dominikowice
 klasa I
  2013
 Basista Patryk
 Wiklowski Tomasz
 Szymbark
 klasa III
 Basista Patryk
 Dominikowice
 klasa II
  2014
 Warcholik Kamil
 Ropica Polska
 klasa III
 Zieleń Michał  Kobylanka  klasa I   2015
 Gałowicz Paulina  Dominikowice  klasa III
 Durlak Jakub  Szymbark  2002/2004   2018
 Mazur Laura  Kobylanka  2003/2005   2019
 Durlak Jakub  Szymbark  2003/2005   2019
    2 miejsce
 Fendryk Iwona
 Kobylanka 
 klasa I - II
  1999
 Marczyk Marzena
 Bystra
  2002
 Hyziak Justyna
 Dominikowice
 klasa II
  2006
 Bugno Anna
 Kwiatonowice
 klasa I
  2007
 Rurka Monika
 Kobylanka
  2009
 Szura Angelika
 Bystra
 klasa III
 Baran Bartłomiej
 Szymbark
 klasa II
  2010
 Korzec Bartosz
 Kudłaty Paulina
 Kobylanka
 klasa III
  2011
 Warcholik Kamil
 Ropica Polska
 klasa II
  2013
 Machowski Jakub  Dominikowice  klasa III   2015
 Ziobrowski Kamil  Szymbark  2002/2004   2018
    3 miejsce
 Lichwała Edyta
 Kobylanka
 klasa I - II
  1999
 Szczerba Krzysztof
 Szymbark 
 klasa I - III
  2005
 Kosiba Gabriela
 Kobylanka
 klasa II
  2007
 Bugno Anna
 Kwiatonowice
  2008
 Korzec Bartosz
 Szymbark
 klasa III
  2011
 Janik Dawid
 Ropica Polska
 klasa I
  2012
 Kudłaty Anna
 Kobylanka
 klasa III
 Sojka Jacek
 Szymbark
 klasa I
  2013
 Przybyłowicz Michał  Dominikowice   2015
 Gałowicz Kamil  klasa III
 Zieleń Michał  Kobylanka  klasa I - III   2017
 Kusiak Karol  Szymbark  2002/2004   2018


© 2019 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne