Biegi przełajowe

      Osiągnięcia uczniów szkół podstawowych gminy Gorlice podczas indywidualnych biegów przełajowych w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej 
 Nazwisko i imię
Szkoła Podstawowa
 Kategoria
Rok
                                                  3 miejsce  
  Szura Angelika  
 Bystra  
 klasa V  
  2005 
  Basista Patryk
 Dominikowice 
 klasa VI 
  2012 
6 miejsce
  Białas Jakub
 Bystra
 klasa IV
  1999
7 miejsce
  Kluk Dawid 
 Ropica Polska 
 klasa V 
  2013
    10 miejsce    
  Szymczyk Wioletta
 Bystra 
 klasa IV 
  2006 
    17 miejsce    
  Korona Paweł  Bystra  klasa VI  2008
   18 miejsce    
  Karpl Marcin  Szymbark  klasa V  2014
    22 miejsce    
  Śliwa Michał  Bystra  klasa IV  2006
   23 miejsce    
  Truty Mateusz  Kobylanka  klasa IV  2005
  Gałowicz Paulina  Dominikowice  klasa IV  2010
   25 miejsce    
  Dutka Daria  Zagórzany  klasa IV  2015
 Osiągnięcia uczniów szkół  podstawowych gminy Gorlice podczas indywidualnych biegów przełajowych w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej  
        1 miejsce      
  Lichwała Edyta  Kobylanka  klasa IV   1995
  Żmigrodzki Mateusz  klasa V
  Białas Jakub 
 Bystra 
 klasa IV 
  1999 
  Wszołek Szymon
 Szymbark
 klasa VI
  2003
  Szura Angelika  
 Bystra   
 klasa V 
  2005 
  Szymczyk Wioletta  
  2007 
  Machowski Jakub  
 Dominikowice  
 klasa IV 
  2010 
  Machowski Jakub 
 klasa V 
  2011 
  Padoł Jakub
 Ropica Polska 
 klasa IV 
  2012 
  Basista Patryk
 Dominikowice 
 klasa VI
  Padoł Jakub
 Ropica Polska
 klasa V
  2013
  Karpl Marcin
 Szymbark
  2014
  Padoł Jakub
 Ropica Polska
 klasa VI
    2 miejsce
  Stanek Małgorzata  Dominikowice   kl.IV   1995
  Lichwała Przemysław  Kobylanka
  Duda Celina  Dominikowice   kl.V
  Kudłata Renata   kl.VI
  Lichwała Edyta
 Kobylanka
  kl. V - VI
  1997
  Duda Celina
 Dominikowice
 kl.VII - VIII
  Luksa Janusz
 Kobylanka
  Brodzińska Iwona
  klasa IV
  1999
  Cetnarowski Piotr 
 Szymbark 
  klasa V 
  Marczyk Marzena 
 Bystra 
  klasa VI  
  Kwarciński Łukasz
 Kobylanka
  klasa IV
  2000
  Białas Jakub
 Bystra
  klasa VI
  2001
  Hyziak Justyna 
 Dominikowice 
  2004 
  Truty Mateusz 
 Kobylanka 
  klasa IV 
  2005
  Dudek Jakub  
 Szymbark 
  klasa V 
  Szura Angelika
 Bystra
  klasa VI
  2006
  Szymczyk Wioletta
  klasa IV 
  Korona Paweł 
  klasa VI
  2008 
  Gubała Kacper 
 Kwiatonowice 
  klasa V
  2009 
  Sasak  Beata
 Kobylanka  
  2012 
  Gałowicz Paulina
 Dominikowice 
  klasa VI 
  Kluk Dawid
 Ropica Polska
  klasa V
  2013
  Kluk Dawid
  klasa VI
  2014
  Filus Julia  Bystra   klasa V   2015
  Kamińska Martyna  Klęczany   klasa VI
 3 miejsce     
  Duda Piotr  Dominikowice  kl.VI   1995
  Kudłata Renata
 kl.VII - VIII
  1997
  Augustyn Łukasz
 Kobylanka
 kl.VII - VIII
  Cetnarowski Bogdan
 Szymbark
 klasa IV
  2001
  Zagórska Klaudia
  2002
  Gotfryd Joanna
 Dominikowice
 klasa V
  Hyziak Justyna
  2003
  Brzozowski Lucjan
 Kobylanka
 klasa IV
  Bugno Anna
 Kwiatonowice
 klasa V
  2005
  Śliwa Michał 
 Bystra 
 klasa IV 
  2006 
  Dobek Dagmara 
 Kobylanka 
 klasa V 
  Gałowicz Paulina  
 Dominikowice  
 klasa IV 
  2010 
  Gałowicz Paulina
 klasa V 
  2011 
  Karpl Marcin
 Szymbark
 klasa IV
  2013
  Zieleń Michał
 Kobylanka
 klasa V
  Lewiński Klaudiusz
 Stróżówka
 klasa IV
  2014
  Kamińska Martyna
 Klęczany
 klasa V
  Żelazny Stanisław
 Ropica Polska
  Zieleń Michał
 Kobylanka
 klasa VI
  Smołkowicz Kacper  klasa IV   2015
  Hałgas Sebastian  Dominikowice  klasa V


© 2017 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne