Czwórbój lekkoatletyczny - punktacja indywidualna

 

             Dziewczęta  
 M
Wynik
 Nazwisko i imię
Szkoła 
Rok
Miejsce 
 1   314  KLARA SYLWIA  Kobylanka 1999  Mszana Dolna
 2   294  Rurka Monika  Kobylanka  2009  Mszana Dolna
 3   285  Szura Angelika  Bystra  2007  Kobylanka
 4   282  Pabis Małgorzata
 Kobylanka
 2005
 5   273  Kosiba Sylwia  1998  Gorlice
 6   263  Kudłaty Paulina  2009  Mszana Dolna
7
  259
 Brodzińska Iwona  2002  Kobylanka
 8
 Kowalska Natalia
 2012
 Puck
 9   255  Kwarcińska Magdalena  2009  Mszana Dolna
10 251  Kamińska Martyna  Klęczany  2016  Kobylanka
11    244  Gągola Dominika
 Dominikowice
 2007
12
243
 Gałowicz Paulina
 2013
 Puck
13 241  Lesiak Anna  Klęczany  1996  Kobylanka
14  Prokop Anna  Kobylanka  2009  Mszana Dolna
15  Mikruta Wiktoria  2016  Kobylanka
16 240  Laskoś Patrycja  Zagórzany  2011
17 238  Dobek Dagmara  Kobylanka  2008
18 236  Rodacka Kinga  Ropica Polska  2008
19 234  Brej Karolina  Kobylanka  2016
20
233
 Cetnarowska Klaudia  Kobylanka  2017
 Habaj Małgorzata  Dominikowice
22  Dutka Daria  Zagórzany  2018
23 232  Fendryk Iwona  Kobylanka  1998
24  Filus Julia  Bystra  2017
25 231  Szymczyk Jolanta  Dominikowice  1996
Chłopcy
 M
Wynik 
Nazwisko i imię 
Szkoła 
 Rok
Miejsce 
 1
  340
 BASISTA PATRYK
 Dominikowice
 2013
 Puck
 2
  288
 Mazur Tobiasz
 Kobylanka
 2013
 Kobylanka
 3
  287
 Reczek Bartosz  Klęczany
 2010
 Leszno
 4   259  Juruś Krystian  Kobylanka  2007  Kobylanka
 5   252  Nogawka Grzegorz  1995
 6
  247
 Bugno Daniel
 Zagórzany
 1997 
 7   242  Przybycień Łukasz  Klęczany  2010  Leszno
 8  Skwira Marek
 9   237  Durlak Jakub  Szymbark  2016  Bobowa
10   235  Ryczek Szymon  Klęczany  2010  Kraków
11   225  Danicz Grzegorz  Kobylanka  2007  Gorlice
12   223  Gąsiorek Patryk  1998
13
 Trybus Krzysztof
 Szymbark
 2000
 Kobylanka
14
  222
 Warcholik Kamil
 Ropica Polska
 2012
15   221  Gryzik Dawid  Bystra  2016
16
  219
 Korzec Bartosz  Szymbark  2009
17  Dudek Bartłomiej  2010
18
 Marcisz Grzegorz
 Stróżówka
 2012
19   217  Klimkowicz Grzegorz  Ropica Polska  1995
20  Krok Konrad  Klęczany  2010  Kraków
21   216  Pobiegło Mariusz  Kobylanka  1998  Gorlice
22   215  Trześniak Kamil  Bystra  2017  Kobylanka
23   214  Gucfa Damian  Klęczany  2013
24   213  Michalik Arkadiusz  Dominikowice  2005
25   210  Pabisiński Marcin  Ropica Polska  2004

 


Bartosz Reczek

© 2023 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne